:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
منطقه آزاد اروند به جمع شهرهای هوشمند میپیوندد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: توسعه زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند به منظور پایلوت شدن بین شهرهای هوشمند را در دستور کار داریم.
اسماعیل زمانی در آیین افتتاح فاز نخست طرح های ارتباطات و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند با تقدیر از حضور مسئولان برای افتتاح زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند برای شروع یک کار بزرگ اظهار کرد: توسعه زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند به منظور پایلوت شدن بین شهرهای هوشمند را در دستور کار داریم.

وی افزود: زیرساخت های نرم و سخت را برای منطقه تعریف کردیم. برای توسعه اقتصادی ابتدا اولویت کار را به زیرساخت های فوق اختصاص دادیم که مشترکا با هم در حوزه ارتباطات تلاقی دارند.

زمانی بیان کرد: سازمان ملل متحد تا سال ۲۰۱۵ تعداد ۱۳ شاخص برای شهرهای هوشمند تعریف کرد که در سال بعد این شاخص ها را به ۱۷ مورد ارتقا دادند. چند مورد آن در حوزه زیرساخت های ارتباطی است که یکی از آنها حقوق شهروندی و آزادی های مدنی هست که جزو آیتم های اصلی شهرهای هوشمند هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امیدوارم با توسعه همه جانبه به ویژه رعایت حقوق شهروندی به یک جامعه متمدن و هوشمند در کشور تبدیل شویم.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری