:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
تسهیلات حمایتی شهرداری تبریز برای بافت حاشیه نشین

شورای اسلامی شهر تبریز با تامین، پرداخت و کارسازی 20 میلیون تومانی برای آپارتمانهای جایگزین بافت حاشیه نشین خلیل آباد موافقت کرد.
در جلسه صبح یکشنبه شورای اسلامی شهر تبریز اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با تامین، پرداخت و کارسازی برای هر یک از خانواده های واجد شرایط واقع در مجاورت پروژه 171 واحدی واقع در ارم موافقت کردند.
همچنین اعضای شورای شهر تبریز رای موافق خود را نسبت به پرداخت وام با اقساط 36 ماهه با کارمزد مصوب شورای شهر برای وصول مازاد مبلغ باقی مانده پس از اعمال تهاتر اعلام کردند.
گفتنی است در راستای جابجایی سکونت گاههای غیر رسمی در سطح شهر، شهرداری با اجرای پروژه های عمرانی و مسیر گشایی و پارک در خصص بهسازی و ساماندهی این مناطق قدم برداشته است.
گفتنی است شهرداری تبریز با همکاری شرکت توسه و عمران آذربایجان بر اساس مصوبه ستاد بازآفرینی فضای شهری که در خصوص حاشیه نشینی مهم ترین رکن در استان محسوب می شود، در منطقه خلیل آباد مکانی را برای احداث آپارتمان و جابجایی ساکنین بافت های غیر استاندارد و پرخطر حاشیه نشین در آن منطقه شروع و به اتمام رسانده است.
این گام عملی شهرداری تبریز برای حل معضل حاشیه نشینی بعد از طی مراحل قانونی در دل مناطق حاشیه نشین و پر خطر یکی از راهکارهای حل مشکل مناطق حاشیه نشین و کمک به اقشار آسیب پذیر ساکن در این مناطق محسوب می شود.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری