:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
توسعه فضای سبز عینالی تبریز

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه تفرجگاه عینالی تبریز، بر توسعه فضای سبز شهر تبریز تاکید کرد و گفت: اجرای پروژه‌های تفریحی و گردشگری تأثیر بسزایی در تحقق برنامه‌ها و اهداف تبریز 1397-2018 خواهد داشت.
به گزارش شهروندتبریز،به نقل از آرونا، دکتر اسماعیل جبارزاده در این بازدید، اجرای طرح‌های توسعه در تفرجگاه عینالی از جمله طرح کاشت 200 هکتار جنگل و 30 هزار اصله درخت را گام بزرگی در افزایش سرانه فضای سبز شهر تبریز عنوان کرد و گفت: این اقدامات در تلطیف هوا و کاهش آلودگی این شهر نیز تاثیرگذار بوده است.
وی با قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، گفت: اقدامات این سازمان به عنوان باقیات صالحات در اختیار شهروندان تبریز قرار گرفته است و رضایت‌مندی مردم، نشان از تدبیر و برنامه‌ریزی مناسب در راستای ارائه خدمات عمومی است.
جبارزاده همچنین بر جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه خدمات شهری تأکید کرد و گفت: اجرای طرح‌های گردشگری نقش مهمی در جذب گردشگران و آماده‌سازی مناطق گردشگری در راستای برنامه‌های تبریز 1397-2018 دارد.
مسعود برزگر جلالی، مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز هم در این بازدید گزارشی از روند اجرای پروژه‌های این سازمان از جمله احداث دریاچه 54هزار مترمکعبی، جنگل‌کاری 200 هکتاری و کف‌سازی جاده اصلی تفرجگاه عینالی ارائه کرد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری