:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
Falling Walls LabTehran

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری موسسه مبادلات آکادمیک آلمان دفتر ایده بازار امیرکبیر نخستین مرحله رویداد «Falling Walls LabTehran » را در دانشگاه صنعتی امیرکبیربرگزار می‌کند.
رویداد« Falling Walls Lab »همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود. روند شرکت در این رویداد به گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، برای شرکت در مرحله نهایی این رقابت‌ها که در ماه نوامبر هر سال برگزار می‌شود، انتخاب خواهند شد.

در سال جاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در روز ۱۸ مهر رقابت مقدماتی این رویداد را در آمفی تأتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهند کرد.

دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پسا دکتری و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان که صاحب ایده‌ای در هر زمینه باشند می‌توانند برای شرکت در این رویداد علمی بین المللی از طریق« falling-walls.ideasbazaar.ir »ثبت نام و شرکت کنند.

شرکت کنندگان در این رویداد باید از پروژه تحقیقاتی، طرح‌هایی که توجیه اقتصادی و یا طرح‌های نوآورانه خود در مدت ۳ دقیقه دفاع کنند. منتخبان این رویداد به مرحله نهایی این رقابت که در برلین برگزار خواهد شد، راه می‌یابند.

مهلت ارسال ایده‌ها تا ۲۹ مرداد ماه تعیین شده است و که با توجه به کمبود زمان، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری