:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
سه شنبه، ۴ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
تخریب سالن VIPترمینال سلام فرودگاه امام خمینی

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به تغییر و تحول در ترمینال سلام از تخریب ساختمان وی‌آی‌پی این طرح خبر داد و گفت: با این کار ظرفیت ترمینال سلام افزایش می‌یابد.

محمود نویدی با یادآوری این‌که طراحی ترمینال سلام برای پروازهای زیارتی بوده است، اظهار کرد: یکی از دلایل تغییر و تحول ترمینال سلام از جمله تخریب ساختمان وی‌آی‌پی از یک سو وجود یک ساختمان وی‌آی‌پی در فرودگاه و از سوی دیگر افزایش ظرفیت ترمینال بوده است.

وی تصریح کرد: زمانی که به شهر فرودگاهی امام خمینی آمدم همان طرح قبلی را ادامه دادیم، اما بعد از حساب و کتاب و مشورت با شرکت ناکو به این نتیجه رسیدیم که با طرح کنونی نمی‌توانیم افزایش ظرفیت ترمینال را پیاده کنیم.

وی با بیان این‌که یکی از راه‌های افزایش ظرفیت ترمینال سلام تخریب ساختمان VIP بود، یادآور شد: تمام فرودگاه‌های دنیا تنها یک ساختمان وی‌ای‌پی دارند که مقامات کشوری از آن استفاده می‌کنند. ساختمان وی‌آی‌پی ترمینال سلام به‌دلایلی از جمله عدم نیاز و همچنین مبحث‌های حفاظتی باید تخریب شود.

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) یادآور شد: هفته آینده در این رابطه جلسه‌ای با حضور رسانه‌ها برگزار و اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌شود.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری