:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
اجرای ۱۹۰ پروژه محلی در شمال تهران/۲۳ سرای محله بازدید شد

قائم مقام شهردار منطقه یک تهران از اجرای ۱۹۰ پروژه محلی در شمال تهران خبر داد.
به گزارش آرونا، به نقل از مهر، سید علیرضا حسینی صبح جمعه در حاشیه بازدید از محلات شمال تهران در جمع خبرنگاران گفت: با انجام بازدیدهای میدانی از محلات شمال تهران ۱۹۰ پروژه محلی مورد درخواست شهروندان و شورایاران در اولویت برنامه های اجرایی شهرداری منطقه یک قرار گرفته و در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: نگهداشتن شهر در اذهان شهروندان بسیار مهم تر از اجرای پروژه های جدید در مناطق است، بر همین اساس امسال رویکرد شهرداری بر اتمام پروژ ه های نیمه تمام و نگهداشت شهر معطوف شده است و همه شهرداران نواحی ۱۰ گانه منطقه یک تهران در این خصوص تلاش مضاعف می کنند.

قائم مقام شهردار منطقه یک تهران اضافه کرد: در بازدیدهای میدانی انجام شده از محلات شمال تهران تاکنون ۱۹۰ درخواست محلی از ۲۳ محله تنظیم و مورد بررسی قرار گرفت و مصوبات تنظیمی جهت اجرا به مدیران مربوطه اعلام شد.
وی افزود: در بازدیدهای محلی از ۲۳ سرای محله بازدید شد و جهت ارتقاء سطح خدمات رسانی فرهنگی ، اجتماعی و... به شهروندان درخواست های شورایاران مورد بررسی قرار گرفت.

حسینی گفت: این بازدیدها تاکنون از ۹ ناحیه و محلات حصار بوعلی، رستم آباد ، اراج، ازگل، باغ فردوس، قیطریه ، تجریش، چیذر، حکمت، امامزاده قاسم(ع)، دربند، گلابدره، شهرک دانشگاه و شهرک نفت، سوهانک، شهید محلاتی ، دارآباد ، کاشانک، اوین، درکه، کوهسار، ولنجک و زعفرانیه انجام شده است و نیازهای شهروندان در بخش های مختلف دسته بندی شد.

وی افزود: تا کنون ۵۷ مصوبه به اتمام رسیده است و۱۰۳ درخواست نیز در حال اجرا است و برخی از درخواست ها که مربوط به تملک و ... می شود در دستور کار قرار دارد .

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری