:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
طرح آمایش شهری اصفهان در حال تدوین است

شهردار اصفهان گفت: به دنبال تدوین طرح آمایش سرزمین استان اصفهان طرح آمایش شهر اصفهان نیز توسط معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و مطالعات شهرداری در حال تدوین است.
مهدی جمالی‌نژاد شامگاه چهارشنبه در آئین بهره برداری از پروژه‌های منطقه هشت شهرداری اصفهان که در قالب طرح «هر هفته با چند افتتاح» برگزار شد با اشاره به اینکه از مهم‌ترین دغدغه‌هایم در مدیریت شهری اصفهان عدالت قضایی و شهری بوده است، اظهار داشت: از این رو این مساله را در دوران فعالیت در دستور کار قرار داده و شهید دکتر بهشتی را الگوی خود قرار داده‌ام.

وی در ادامه با بیان اینکه طرح آمایش سرزمین در استان اصفهان از حدود چهار سال گذشته در دستور کار قرار گرفته و محقق شده است، ابراز داشت: به دنبال تدوین طرح آمایش سرزمین استان اصفهان طرح آمایش شهر اصفهان نیز توسط معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و مطالعات شهرداری در حال تدوین است.

شهردار اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه طرح آمایش سرزمین نیاز به بازنگری سالانه دارد، افزود: در این بازنگری‌ها اشکالات طرح شناسایی و برای رفع آن مطابق با نیاز روز شهروندان برنامه‌ریزی می‌شود.

وی با بیان اینکه در شهر اصفهان در کنار ابر پروژه‌هایی از جمله رینگ چهارم ترافیکی، قطار شهری، ورودی‌های شهر اصفهان و.... پروژه‌های محله محور نیز مورد توجه قرار دارد، ابراز داشت: هر هفته چندین افتتاحیه، شروع همین رویکرد بوده تا بتوانیم به محلات کمتر برخوردار و محروم برویم و از نزدیک با نیازها و مشکلات آنها آشنا شویم.

جمالی‌نژاد نهضت پاسخگویی را مکمل عدالت قضایی در شهرداری اصفهان دانست و افزود: حضور در محلات باعث می شود مشکلات را از نزدیک رصد و راحت تر بتوانیم آنها را برطرف کنیم.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری