:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
سه شنبه، ۴ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
۵۰۷کلاس درس در تبریز نیازمندبازسازی/اعتبار۵۸۰میلیاردریالی از تملک داراییها

فرماندار تبریز با بیان اینکه در شهرستان تبریز ۵۰۷کلاس درس نیازمند بازسازی است، گفت: باید به مقاوم سازی و نوسازی برخی مدارس قدیمی تبریز توجه کرد.
رحیم شهرتی فر عصر چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی تبریز با تاکید بر اینکه جرائم و درآمدهای حاصل از ساخت و سازهای حریم شهرها و و روستاها که به خزانه واریز می شود باید به خود مناطق برگشته و در همان مناطق تحت مدیریت فرمانداری و بخشداری هزینه شود، افزود: ما هیچ وقت از میزان این درآمدها مطلع نیستیم.

وی با بیان اینکه با توجه به قرار گرفتن تبریز روی گسل بازسازی مدارس ضروری است، ادامه داد: از مجموع ۶ هزار و ۷۳۹ کلاس درس موجود در شهرستان ۵۰۷ کلاس باید بازسازی و تخریب شود.

فرماندار شهرستان تبریز با بیان اینکه اعتبارات استان از محل تملک دارایی ها ۳ هزار و ۳۲۰ میلیارد است، گفت: سهم شهرستان از این رقم ۱۷.۷ درصد معادل بیش از۵۸۰ میلیارد ریال است.

شهرتی فر سپس با تاکید بر اینکه جمع کل پروژه های مستمر، نیمه تمام و جدید ۱۲۴ پروژه است، افزود: اولویت طرح ها تکمیل پروژه های نیمه تمام است.
۱۰ درصد اعتبارات ادارات به موضوع تبریز ۲۰۱۸ اختصاص یافت

نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه مجلس گفت: ۱۰ درصد اعتبارات ادارات به موضوع تبریز ۲۰۱۸ اختصاص یافت.

محمد حسین فرهنگی با بیان اینکه دو ستاد برای تبریز۲۰۱۸ تشکیل شده است، ادامه داد: باید به موضوع گردشگری و ورود مسافران داخلی و خارجی به تبریز اهمیت داد و از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه انتقام گیری بعد از انتخابات کار کشورهای عقب مانده است، گفت: در کشور ما چنین چیزی ممکن نیست و انتخابات متعلق به کل نظام است و برخورد با کارمندان برخی ادارات به دلیل حمایت آنان از کاندیدای خاص در انتخابات ریاست جمهوری زیبنده نظام نیست.

فرهنگی همچنین با بیان اینکه یک درصد عواید حاصل از فروش استخراج معادن با مصوبه شورای معادن استان برای رفع آلایندگی مناطق تحت تاثیر هزینه می شود، افزود: گردش مالی معادن در همان محل استخراج معادن هزینه می شود.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری