:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
انتقاد شهروندان اصفهانی از جانمائی شهرداری درچه/ دریافت مجوز در دولت قبل

احداث ساختمان جدید شهرداری درچه این روزها مورد انتقاد شهروندان و اداره کل راه و شهرسازی استان قرار گرفته ولی رئیس شورای شهر بر این باور است ساخت آن با قوت ادامه خواهد یافت.
شهرداری یکی از نهادهایی است که روزانه هزاران نفر به آن مراجعه کرده و می‌توان گفت یکی از پر مخاطب‌ترین نهادهای تعریف شده در کشور است. از این رو ضروری است که ساختمان این نهاد نیز در شان و جایگاه شهروندانی که برای رسیدگی به اموراتشان به این اماکن مراجعه می‌کنند،‌ باشد.

از جمله شهرداری‌هایی که ساختمانی مناسب برای مراجعه شهروندان نداشت، شهرداری درچه بود که حدود پنج سال گذشته جانمایی برای احداث ساختمان جدید شهرداری انجام شد و امروز این پروژه به مرحله اجرایی رسیده است.

اما در این میان بسیاری از شهروندان درچه از جانمایی ساختمان جدید شهرداری ناراضی بوده و انتقادات زیادی را نسبت به جانمایی و همچنین ساخت این پروژه دارند.
ر جانمایی ساختمان جدید شهرداری مردم درچه و محلات ولاشان، احمد آباد و سودان دسترسی خوبی به شهرداری مرکزی نخواهند داشت و تنها اسلام آباد به این محل نزدیک است.
ساختمان جدید شهرداری درچه در واقع بین زمین‌های کشاورزی این شهر دائر شده است، ه نظر می رسد شهرداری با جانمایی این پروژه در بین زمین‌های کشاورزی قصد دارد در آینده این ناحیه را به منطقه مسکونی و تجاری تبدیل کند.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری