:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
سومین ورک شاپ تخصصی -آموزشی طراح: کارگاه تفکر طراحی (Design Thinking)


برخلاف دیدگاه های رایج که خلاقیت را استعدادی ذاتی تلقی میکنند، «تفکر طراحی» به عنوان یکی از جدیدترین روش های راه حل محور در طراحی بر اکتسابی بودن و قابلیت آموزش و ارتقا خلاقیت تاکید دارد. در این روش تکنیک های خلاقیت مورد استفاده قرار گرفته با رویکرد ساختار یافته (متدیک) در هم می‌آمیزد تا نوآوری ایجاد شود؛ در واقع تفکر طراحی به دنبال این است که به نه فقط هنرمندان [معماران] بلکه همه‌ افرادی که به نوعی با موضوع «طراحی» درگیرند، یاد بدهد چطور خلاق عمل کنند و خلاقیت خود را به صورت سیستماتیک به کار گیرند تا به طرح‌هایی شگفت‌انگیز دست یازند.

مجله تحلیلی، پژوهشی و انتقادی طراح در راستای تاکید استراتژیک بر مبحث طراحی همگام با فناوری های نوین و در ادامه سلسله کارگاه تخصصی/آموزشی خود، این بار به سراغ مبحث نو «تفکر طراحی» رفته است و قرار است به همراهی بهرام هوشیار یوسفی [دکتری معماری و پروسه طراحی از دانشگاه تکنیک وین، مولف کتاب «مقدمه‌ای بر رویکردهای مدیریت فراگرد معماری در دفاتر کوچک»و «مقدمه ای بر تفکر طراحی برای معماران کارآفرین؛ بیندیش و معمار خلاقی باش»]، طلایه دار پرداختن به این عرصه برای معماران و دانشجویان معماری باشد.
علاقه مندان جهت ثبت نام میتوانند با شماره تلفن تلفن 34- 22246533 021 تماس حاصل کرده یا برای ثبت نام آنلاین به پیوند زیر مراجعه کنند:
http://www.designer-magazine.com/Design-Thinkink-Workshop.aspx


مکان و زمان: تهران. هتل پارسیان اوین
پنجشنبه 26 آذر 94 ساعت 9 تا 18
پذیرایی صبح و ظهر از هنرجویان به عهده برگزار کننده خواهد بود

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری