:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۲۹ تير ۱۳۹۷
:: English Section
P اخبار
مهندسان مشاور پلشیر، قدم هایی بزرگ در راه توسعه

شرکت مهندسان مشاور پلشیر به عنوان یک شرکت مشاور غیر مستقر در تهران (اصفهان) بعد از مشارکت در تاسیس «آمایش و توسعه زنده­ رود»* یک شرکت سرمایه گذاری بر روی پروژه ­های معماری و شهرسازی این بار به حوزه پژوهش روی آورده و با جذب نیروهایی چون کامران افشارنادری و نگار حکیم و با راه اندازی موسسه ی علمی، پژوهشی ایوان** قصد دارد در قدم اول گردهم آیی مشترک با دانشگاه وین، برگزار کند. در منشور این موسسه آمده است:
«موسسه ایوان توسط جمعی از متخصصان، پژوهشگران و صاحبنظران هنر و معماری در مهد هنر و معماری ایرانی، اصفهان، تاسیس شده است. از جمله فعالیتهای اصلی این موسسه میتوان نشر، گشترش، پیشبرد و ارتقاء دانش فنی، اندیشه، علم و مهارت، همراه با به روز رسانی توسعهی کیفی نیروهای متخصص، در حوزههای هنر، معماری، ساخت و صنعت را برشمرد. شناسایی و ارائهی تعریفی عمیقتر از میراث فرهنگی، هنری معماری بدیع و اصیل تاریخی و معاصر، با تکیه بر ارزشهای برخاسته از بستر فرهنگی آنها نیز از اهم اهداف این بنیاد است.»
محمد رضا قانعی مدیر عامل پلشیر که جایزه معمار سال ۱۳۸۱ را در چنته دارد دارای مدرک دکترای معماری از پاریس و کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه تهران، است.
برنامه دانشگاه تکنیک وین ظاهرا سفری است که توسط یکی از دپارتمانهای دانشکده معماری این دانشگاه برگزار میشود و مشاور پلشیر این فرصت را مغتنم دانسته و امکان همراهی تعدادی دانشجوی ایرانی را در این برنامه فراهم می سازد.


* http://www.atzendehrood.com/
** http://ivan-int.ir/

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری