:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
:: English Section
P اخبار
آیا فرزاد دلیری و محسن دانشگر شریک میشوند؟

گروه توسعه مهندسی بام یکی از موفق ترین گروه های صنعت ساختمان در ایران است که به فرزاد دلیری معمار مشهور و مردم پسند این روزهای کشور منتسب است. اجرای پروژه های کم نظیر ساختمان سازی لوکس و تاسیس زنجیره ای از شرکتهای زیرمجموعه موجب شده این شرکت پروژه های مختلفی را در نقاط مختلف کشور در دست اجرا داشته باشد. اغلب بناهای ساخته شده توسط این شرکت ظاهری کلاسیک اروپایی داشته و از سنت مولوف برند فرزاد دلیری تبعیت میکنند.
محسن دانشگر فارغ التحصیل دانشكده معماری دانشگاه تکنیک با درجه دكتری است و فرزاد دلیری کارشناس ارشد معماری از دانشگاه علم و صنعت ایران؛ نکته جالب توجه این است که هر دو مجموعه گروه توسعه مهندسی بام با بخش معماری تحت نظر فرزاد دلیری و دفتر معماری دانشگر در وین، در مورد شرکتی خبر میدهند که به عنوان یکی از شرکت های وابسته به به خود در کشور اتریش تاسیس و ثبت شده است و البته در هر دو اعلان [نقل به مضمون] این شرکت در حال حاضر بر روی پروژه اصلاح یک هتل و تغییر آن به یک ساختمان مسکونی لوکس در وین کار می کند.

هر چند رویکردهای معمارانه فرزاد دلیری و محسن دانشگر چندان نزدیک به نظر نمیرسد، قطعا همکاری این دو معمار اگر صحت داشته باشد حکایت از مشترکاتی است که در دنیای حرفه ای همواره میتوان سراغ گرفت.


تصویر از http://aed-gmbh.com/more


تصویر از http://www.bamgroup.ir/fa/projects/royalresidentinal
................

پینوشت:
http://www.farzaddaliri.com/about/index.html
http://daneshgararchitects.com/


P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری