:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
:: English Section
P اخبار
امضای تفاهم نامه فی مابین معاونت شهرسازی و معماری و روسای دانشکده های شهرسازی و معماری دانشگاه تهران


به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری، در این جلسه که با حضور معاون شهرسازی و معماری، مدیرکل شهرسازی و طرح های شهری و روسای دانشکده های شهرسازی و معماری دانشگاه تهران و رییس پردیس دانشگاه شریف برگزار شد، مهندس علیرضا نادری ضمن توضیح فعالیتهای جدید معاونت شهرسازی و معماری در ایجاد تغییر رویکردی و کارکردی و تلاش در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص معماری اسلامی و ایرانی و برنامه های پنج ساله دوم مدیریت شهری ، وجود داشنگاه ها به عنوان اهرم های علمی و برگزار کنندگان طوفان های فکری را امر لازم و مهم برشمرد.
نادری ضمن تصریح بر استقبال از همکاری با دانشگاه ها برای راهبری علمی پروژه های در دست اقدام ، انعقاد این تفاهم نامه را گامی مهم در راستای ایجاد پیوست علمی و اجرایی در معاونت شهرسازی و معماری عنوان کرد.
نادری در ادامه افزود از کلیه پژوهشهای دانشگاه ی در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی که در راستای فعالیتهای معاونت شهرسازی و معماری باشد، حمایت میکنیم.
در ادامه آقایان دکتر زبردست رئیس دانشکده شهرسازی و دکتر حیدری رئیس دانشکده معماری دانشگاه تهران، ضمن استقبال از این طرح، این تفاهم نامه را گامی موثر در پیوند دانشگاه و شهرداری تهران برشمردند.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری