:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
:: English Section
P اخبار
استعفاى داور مسابقه طراحي پاويون ايران در اكسپو 2015 ميلان

به گزارش آرونا كامران افشار نادرى داور مسابقه معماري طراحي پاويون جمهوري اسلامي ايران در نمايشگاه اكسپو 2015 ميلان از اين سمت استعفا داد؛ وى در استتوسى كه در صفحه فيس بوك خود منتشر كرده است به طور ضمنى به نحوه برخورد برگزار كنندگان با جايگاه داورى اعتراض كرده است.


20130921-204302.jpg

آگهي دو مرحله اى ارزيابي كيفي مهندسين مشاور براي مسابقه معماري طراحي پاويون جمهوري اسلامي ايران در نمايشگاه اكسپو 2015 ميلان ايتاليا طى زمستان ١٣٩١ منتشر شده بود.


اين مسابقه براي طراحي پروژه پاويون جمهوري اسلامي با عنوان «طراحي پاويون ايران در اكسپو 2015 شهر ميلان-ايتاليا با توجه به شعار اصلي اكسپو (تغديه زمين،انرژي براي حيات) و شعار فرعي پاويون ايران (غذا و فرهنگ)» در حال برگزارى است و كارفرماي آن شركت سهامي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي جمهوري اسلامي ايران است.

نمايشگاه جهاني اكسپو يك رويداد مهم در عرصه جهاني است كه هر پنج سال يكبار برگزار مي شود.
نخستين نمايشگاه اكسپو در سال 1851 ميلادي در لندن برگزار شد و در نمايشگاه سال 1851 حضور ايران در فضايي به مساحت 92 متر و به دستور ميرزا تقي خان اميركبير بوده است. كشور ايران علاوه بر اكسپوي 1851 يك دوره ديگر قبل و پنج دوره پس از انقلاب اسلامي كه در كشورهاي كانادا، كره جنوبي، پرتغال، آلمان، ژاپن و چين تا سال 2010 برگزار شده حضور داشته است.

استعفاى داور شناخته شده اين رقابت ممكن است به لحاظ آيين نامه اى در اعتبار حقوقى اين رقابت خلل ايجاد كند.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری