:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
10 فناوری نوین ساختمانی در شهر جدید پرند

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از دستاوردهای صنعتی سازی در شهر جدید پرند، گفت: پروژه 5400 واحدی ساخت مسکن به روش صنعتی در فاز 5 شهر جدید پرند نسبت به فاز 3 پیشرفت های فنی قابل توجهی داشته است.
سیدمجید هدایت در بازدید از عملیات ساخت این پروژه در شهر جدید پرند، گفت: با رفع نقایص و انجام پروژه های پایلوت، پیمانکاران دیگر هم به ساخت صنعتی ایده‌آل مسکن می رسند و به همین منظور نیز 4 گام تدوین شده است که خوشبختانه در 2 گام اول بخش زیادی از اهداف محقق شده و امیدواریم در 2 گام بعدی نیز چرخه صنعتی ساخت مسکن کامل و منسجم و با بهترین کیفیت انجام شود.

وی تصریح کرد: همه سازمان ها و ادارات مرتبط با ساخت مسکن مهر در فاز 5 شهر جدید پرند باید تلاش زیادی را به کار گیرند تا آب، برق، گاز، فاضلاب و سایر امکانات متقاضیان این واحدها در موعد مقرر تحویل شود و پس از تکمیل واحدها، امکانات اولیه زندگی آماده باشد.

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خاطر نشان کرد: حدود 30 پیمانکار در این پروژه در کنار هم مشغول به کار هستند و انجام این کار تیمی می تواند پیش زمینه انجام پروژه های بزرگ در داخل و خارج کشور و صدور خدمات فنی و مهندسی باشد.

هدایت ضمن تاکید بر لزوم استقرار تعاونی ها در محل پروژه و فعال شدن آنها، گفت: ساماندهی متقاضیان باید به عنوان اولویت در دستور کار تعاونی ها قرار گیرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: هم اکنون مقدمات کار برای ثبت رکورد ساخت سریع مسکن به روش صنعتی فراهم شده و مطابق برنامه قرار است عملیات مربوط به آن بزودی کلید بخورد و توانمندی صنعت کشور در ساخت صنعتی مسکن را به نمایش بگذاریم.

گفتنی است، پروژه 1100 واحدی فاز 3 و پروژه 5400 واحدی فاز 5 با استفاده از 10 فناوری نوین ساختمانی در راستای توسعه فناوری های نوین ساختمانی و توانمندی پیمانکاران داخلی، در قالب پروژه های مسکن مهر به اجرا رسیده است.


P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری