:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
انجام مراحل مقدماتی برای کلنگ زنی مجموعه "تهران لند"

معاون شهرسازی ومعماری شهرداری تهران گفت: این مجموعه تفریحی به صورت یکپارچه طراحی شده و در چند فاز احداث می شود که فاز اول آن به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، دکتر هیربد معصومی با بیان این مطلب گفت: مقدمات کار برای احداث این پروژه بزرگ در تهران انجام شده و امیدواریم تا در آینده نزدیک تکلیف آن مشخص شود.
وی با بیان ویژگی های این پروژه اظهارکرد: امیدواریم تا بر اساس برنامه، تا پایان امسال کلنگ زنی این پروژه توسط شهردار تهران به انجام برسد.
معصومی خاطر نشان کرد: این مجموعه تفریحی بصورت یکپارچه طراحی شده و درچند فاز احداث می شود که فاز اول آن با اولویت احداث شهربازی به بهره برداری خواهد رسید.
بر اساس این گزارش، ایجاد کلوپ های تفریحی، مجموعه های اسب سواری، پارک آبی سرپوشیده و روباز، قایقرانی، سینماهای 3 و 4 بعدی، باغ حیوانات، پرندگان و آکواریوم، کلبه های چوبی و کاه گلی همچنین احداث هتل 5 ستاره و رستوران های سنتی به عنوان امکانات مکمل و متمایز این مرکز در نظر گرفته شده است .
تهران لند به عنوان بزرگترین مرکز فرهنگی تفریحی خاورمیانه در زمینی به وسعت 300 هکتار در ارتفاعات بوستان جنگلی چیتگر احداث خواهد شد تا با در نظر گرفتن کمبودها و پتانسیل های شهر ، به اهداف تعریف شده دسترسی پیدا کند.


P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری