:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
تمديد مهلت ارسال مقالات دهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك

به گزارش دبيرخانه دهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك، دكتر صفارزاده رئيس هيأت علمي اين كنفرانس، ضمن بيان اين مطلب ، از آغاز بررسي مقالات ارسال شده به اين كنفرانس خبر داد.
بر اساس اين گزارش در چهارمين جلسه هيأت علمي دهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك، اعضاي هيأت داوران و سرگروه هاي داوري مقالات ، تعيين شده و حضار به تبادل نظر در خصوص فعاليت ها و اقدامات انجام شده و تصميم گيري در زمينه چگونگي حضور ميهمانان خارجي اين كنفرانس پرداختند.
مشاركت وسيع اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران، تبادل اطلاعات و آگاهي از دستاوردهاي داخل و خارج كشور در زمينه ترافيك از ابعاد اصلي برگزاري كنفرانس مهندسي حمل و نقل و ترافيك در سطح بين المللي به شمار مي رود. همچنين همزمان با برگزاري اين كنفرانس، هشتاد نشست تخصصي در زمينه حمل و نقل و ترافيك نيز تشكيل خواهد شد.
حمل و نقل همگاني، سيستم هاي هوشمند حمل و نقل، برنامه ريزي حمل و نقل، ايمني ترافيك و ريسك، حمل و نقل و توسعه پايدار،مهندسي ترافيك، اقتصاد حمل و نقل، مديريت سيستم هاي حمل و نقل، آموزش و فرهنگ سازي ترافيك و قوانين و مقررات و نقش سازمان ها در مديريت ترافيك، محورهاي دهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك به شمار مي رود.
دهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك دوم و سوم آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری