:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
برگزاری نخستین همایش علمی-تخصصی نمای ساختمان و سیمای شهر

نخستین همایش نمای ساختمان و سیمای شهر با مشارکت مراکز علمی و دانشگاهی و شهرداری منطقه 5 در سالن همایشهای برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران علیرضا نادری، معاون شهرسازی و معماری منطقه 5 با بیان اینکه سیما و منظر شهر بخشی از هویت شهر را تشکیل می دهد گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت حفظ هویت سیمای شهر همایش نمای ساختمان و سیمای شهر با هدف برقراری پیوند و تقویت تعامل بین اندیشه های طراحی شهری، معماری، روانشناسی محیط و نگرش شهروندان به نمای ساختمان برگزار می شود.

وی افزود: این همایش با مشارکت مراکز دانشگاهی شهید بهشتی، علوم و تحقیقات علم و صنعت، هنر و تهران مرکز، انجمن صنفی مهندسان معمار و شهرساز و...برای نخستین بار 26 و 27 بهمن ماه در سالن همایش برج میلاد برگزار می شود.

نادری آسیب شناسی نمای ساختمان، نما و بستر، رواشناسی و آثار اجتماعی نمای ساختمان نمای پیوسته با منفرد ضوابط و روش های مداخله و نظارت مدیریت شهری در طراحی و نگهداری نمای ساختمان، مهندسی نما، هویت و جنبه های زیبایی شناسی را از محورهای اصلی همایش عنوان کرد.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات طراحی نما، عکاسی نما و مقالات علمی و تخصصی، چاپ کتابچه مقالات و برگزاری نشست های علمی از دیگر برنامه های این همایش است که فراخوان جهت شرکت علاقمندان در مسابقات اعلام شده است.

وی افزود: علاقمندان جهت کسب اطلاعات لازم درخصوص نحوه ارسال آثار به سایت www.Namashahr.com مراجعه کنند.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری