:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
:: English Section
P اخبار
دانشگاه آكسفورد دوره آنلاين معماری و هنر اسلامی برگزار می‌كند

دانشگاه آكسفورد از تاريخ 4 بهمن ماه سال جاری تا 19 فروردين ماه سال 90 يك دوره آنلاين آموزش معماری و هنر اسلامی برگزار می‌كند.
به گزارش آرونا به نقل از ايكنا، معرفی هنر اسلامی، اماكن عبادی مسلمانان، خوشنويسی و هنرهای قرآنی، نقاشی و تصويرنگاری در اسلام، هنر سفالگری در جهان اسلام، هنر فلزكاری مسلمانان، هنر تزئين اسلامی با استفاده از هندسه، نقوش اسلامی و خوشنويسی، هنر كتاب‌نگاری اسلامی، باغ‌ها و اماكن اسلامی و طراحی آرامگاه‌ و مصلی از جمله مباحثی هستند كه در اين دوره آموزشی ارائه خواهند شد.

شركت‌كنندگان در اين دوره آموزشی در صورت حضور فعال در جلسات آنلاين اين دوره و موفقيت در آزمون كتبی، از دانشگاه آكسفورد مدرك پايان دوره را دريافت خواهند كرد.

اين دوره آموزشی به مدت 100 ساعت در 10 هفته برگزار می‌شود و شركت‌كنندگان بايد ضمن دسترسی به اينترنت، كتاب هنر و معماری اسلامی تأليف «ماركوس هتستين» و «پيتر دليوس» را نيز تهيه و مطالعه كنند.

ارزيابی شركت‌كنندگان در اين دوره به اين ترتيب انجام می‌شود كه در پايان دوره از شركت‌كنندگان خواسته می‌شود كه دو مقاله كوتاه و يا يك مقاله بلند تحت عناوينی كه به آنان اعلام می‌شود؛ برای كارشناسان دانشگاه آكسفورد ارسال كنند.

شركت‌كنندگان در اين دوره آموزشی پس از پايان دوره با ويژگی‌های اصلی هنر و معماری اسلامی در دوره‌های مختلف تاريخی و نقاط مختلف جهان آشنا خواهند شد.

هزينه شركت در اين دوره آموزشی برای ساكنين كشورهای عضو اتحاديه اروپا 180 پوند (معادل 2,905,020 ريال) و برای ساير كشورها 285 پوند (معادل 4,599,615 ريال) خواهد بود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتی:
https://www.conted.ox.ac.uk/courses/apply/apply_online.php برای شركت در اين دوره ثبت نام كنند.


تکمله:
● چگونه از ایران در دوره آنلاين معماری و هنر اسلامی دانشگاه آكسفورد ثبت نام کنیم

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری