:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
:: English Section
P اخبار
نمايشگاه "يك اثر يك معمار"

نمايشگاه "يك اثر يك معمار" به منظور ارائه آثار اساتيد و دانشجويان معماري براي نخستين بار در استان قم برگزار شد.

مسئول برگزاري نمايشگاه «يك اثر يك معمار» امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برگزاري نمايشگاه آثار اساتيد و دانشجويان معماري استان اظهار داشت: اين نمايشگاه با هدف آشنايي هرچه بيشتر مردم با معماري، معرفي آثار تاريخي شهر قم و توانمندي‌هاي معماران قم بر پا شده است.
امين خازني با اشاره به برگزاري اين نمايشگاه در خانه تاريخي‌ يزدان‌پناه ادامه داد: فضاي مناسب و تاريخي اين مجموعه ما را بر آن داشت تا نمايشگاه آثار معماري را در اين مكان برگزار كنيم.
وي تصريح كرد: به منظور برگزاري اين نمايشگاه از اساتيد و دانشجويان معماري دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي شهرداري براي ارائه آثار دعوت به عمل آمده است.
مسئول برگزاري نمايشگاه «يك اثر يك معمار» يادآور شد: آثار به نمايش در آمده شامل كارهاي اجرايي و كارهاي در دست اجراي اساتيد و دانشجويان است.
خازني افزود: 10 اثر از اساتيد و 70 اثر از دانشجويان در اين نمايشگاه براي بازديد عموم به نمايش گذاشته شده است.
وي گفت: اين نمايشگاه براي نخستين بار در سطحي وسيع با همكاري دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي شهرداري قم برگزار شده است.
مسئول برگزاري نمايشگاه «يك اثر يك معمار» با اشاره به بخش‌هاي مكمل اين نمايشگاه افزود: بخشي از اين نمايشگاه به منظور كتاب‌خواني و مطالعه كتاب معين شده است و كتاب‌هايي با مفاهيم معماري به علاقمندان عرضه مي‌شود.
خازني تصريح كرد: سخنراني اساتيدي از معاونت شهرسازي شهرداري قم و اداره كل ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع‌دستي در زمينه معماري و شاخه‌هاي آن و نمايش فيلم از جمله برنامه‌هاي مكمل اين نمايشگاه است.
وي افزود: موضوعاتي نظير «معماري هنر فراموش شده»، «كاوش‌هاي تپه قلي درويش» و برگزاري ورك‌شاپ از جمله موضوعات مطرح شده در اين نشست‌ها است.
مسئول برگزاري نمايشگاه «يك اثر يك معمار» با بيان اينكه در صورت استقبال مردم در بازديد از نمايشگاه مدت آن تمديد مي‌شود، يادآور شد: علاقمندان فرصت دارند تا سوم آذر ماه براي بازديد از اين نمايشگاه به خانه تاريخي يزدان‌پناه مراجعه كنند.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری