:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
پرده آب باغ موزه دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، برای اولین بار در ایران بازدید کنندگان باغ موزه دفاع مقدس می‌توانند تصاویر آزادسازی خرمشهر را که با استفاده از پرده آبی به ارتفاع 17 متر‌ به همراه شعله‌های آتش، مه‌، فواره‌آب و سیستم صوتی پیشرفته به نمایش گذاشته می‌شود، ببینند.

این پرده آب‌ که صرفاً برای نمایش فیلم استفاده می‌شود در دنیا بی‌نظیر بوده و می‌تواند در کنار تصاویر و حرکاتی که توسط نور و لیزر در میانه مه و آب دریاچه باغ موزه دفاع مقدس ایجاد می‌شود، فضایی روحانی از دفاع مقدس را به نمایش بگذارد.

در کنار فضای ایجاد شده پرده نمایش آب، قوی‌ترین دستگاه لیزری که تا امروز در جهان ساخته شده، در باغ موزه دفاع مقدس به کار گرفته می‌شود تا عبارات و تصاویر مرتبط با دفاع مقدس به ضرورت زمان روی کوه دماوند حک شود. دستگاهی که نورش از میانه پرده آب گذر کرده و روی کوه دماوند به نشانه اقتدار حک می‌شود.

در این پرده که بدون‌شک نظر تمام تماشاگران را جلب می‌کند، به مناسبت‌های مختلف فیلم‌های مرتبط با دفاع مقدس نمایش داده می‌شود تا جوانان نسل سوم و چهارم بتوانند با آنچه در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاده بسیار بیشتر از گذشته ارتباط برقرار کنند.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری