:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
جوابیه برگزار کننده مسابقه "طراحي سر در دانشگاه توحيد گلوگاه"

پیرو انتشار خبر «انتشار خبر "مسابقه طراحي سر در دانشگاه توحيد گلوگاه" درست یک روز قبل از پایان مهلت ارسال آثار»، مسول ذیربط ایمیل جوابیه ای ارسال کرده اند که در ادامه عینا می خوانید:

"بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
اینجانب محمد جواد خداوردی دانشجوی ترم 4 رشته معماری مقطع کارشناسی نا پیوسته موسسه آموزش عالی توحید گلوگاه و اهل نهران هستم.آبان ماه 89 به دبیری انجمن علمی معماری دانشگاه توحید منسوب شدم و اولین برنامه من برگزاری مسابقه طراحی سردر ساختمان جدید دانشگاه بود.قابل ذکر است تا قبل از انتخابات آبان ماه در این دانشگاه هیچ انجمن علمی به صورت رسمی فعالیت نکرده! عنوان خبر مورد نظر من (انتشار خبر "مسابقه طراحي سر در دانشگاه توحيد گلوگاه" درست یک روز قبل از پایان مهلت ارسال آثار)
هست. من با خبر نگار فارس نیوز یک هفته قبل از اهدای جوایز دیدار و مصاحبه داشتم. اینکه خبر گزاری خبر را یک هفته با تاخیر به روی سایت برده مشکل ما نیست! مشکل بعدی اینکه هم در خبر فارس نیوز و هم در پوستر لینک دریافت مدارک مسابقه درست درج شده! از آنجایکه فقط 5 سال از تاسیس دانشگاه غیر انتفائی توحید می گذرد انتخاب هیات داوران به صورت انتخابی انجمن نبوده و ریاست دانشگاه و هیات موسس خود داوران را انتخاب و به انجمن معرفی نموده اند!!! همچنین مقدار جایزه را هم دانشگاه تعیین کرده و علیرقم مذاکرات انجمن و دانشگاه به دلیل کمبود بودجه دانشگاه نتوانستیم مقدار جایزه را افزایش دهیم. اما مراسمی که جهت اهدای جوایز برگزار شد به گفته مسئولین دانشگاه و مقامات شهری که حضور به هم رسانیده بودند در گلوگاه در سطح بسیار خوب برگزار شد که فرا تر از انتظاربود.
امیدوارم به زودی اصلاحیه خبر مذکور را در پایگاه اطلاع رسانی شما ببینم چرا که بنده فقط برگزار کننده بودم و درست نیست به ناحق مسائلی که شخصی نیست به شخص خاصی نسبت داده شوند.!
امید به همکاری و اطلاع رسانی صحیح"

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری