:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
برگزاری سومین شب معمار به تعویق افتاد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران، برنامه برگزاری مراسم سومین شب معمار به تعویق افتاد. بنابر آخرین اطلاعات دریافتی به دلیل همزمانی برگزاری سومین مراسم شب معمار با ایام سوگواری محرم، بنیاد معماری میرمیران برگزاری این برنامه فرهنگی را به زمان دیگری موکول کرد.

بنابر این گزارش پیش از این قرار بود شامگاه دوشنبه 22 آذرماه طی مراسمی با عنوان سومین شب معمار از کتاب 75 سال معماری ایران رونمایی شود. این کتاب که به همت بنیاد معماری میرمیران و با مشارکت وزارت مسکن و شهرسازی و گروه مهندسین مشاور نقش جهان پارس تهیه شده است از جمله آثار ناتمام زنده یاد سید هادی میرمیران، به شمار می رود که پس از فوت وی توسط برادرش، حمید میرمیران و با همکاری دکتر ایرج اعتصام به پایان رسیده است.

کتاب هفتاد و پنج سال معماری ایران شامل معرفی و ارائه‌ی مشخصات کامل طرح‌های عمرانی و غیرعمرانی معماران و مهندسانی است که طی هفتاد و پنج سال اخیر ارائه شده است. البته این کتاب مجموعه ای از طرح‌های بناهای شاخص را در بر می‌گیرد که در دو جلد منتشر شده است.

به گزارش شاسا زمان دقیق برگزاری سومین شب معمار متعاقبا اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که برگزاری مراسم شب معمار، ابتکار گروه معماران جوان بنیاد معماری میرمیران می باشد که با هدف طرح و معرفی موضوعات مرتبط با معماری ایران، برنامه ریزی شده است، تاکنون دو شب معمار با عناوین تجلیل از معماران پیش کسوت و معرفی کتب برگزیده معماری ایران برگزار گردیده است.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری