:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
ایمانی خوشخو، رییس کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی شد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در حکمی محمد حسین ایمانی خوشخو را به عنوان رییس کمیسیون هنر و معماری این شورا منصوب کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر محمد حسین ایمانی خوشخو، دارای سوابق علمی، تخصصی و اجرایی مختلفی در حوزه فرهنگی هنری است.

عضویت شورای عالی پژوهشگاه فرهنگ، هنر، ارتباطات، عضویت شورای علمی پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی، مسوولیت طرح‌های تحقیقاتی از جمله "نقش فعالیت‌های هنری به عنوان جاذبه‌های گردشگری ایران"، بررسی هنر در سنت‌های اقوام ایرانی با تاکید بر هنر موسیقی و دایره المعارف هنرمندان ایران در دوره صد ساله اخیر و نگارش مقالاتی از جمله ویژگی‌های تئاتر خصوصی در ایران و درآمدی بر تئاتر دینی از جمله فعالیت‌های علمی ایمانی خوشخو در زمینه هنر است.

ایمانی خوشخو از سال 1382 تا اواخر سال 1388 معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و از سال 1370 تا 1376 معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور بود که دبیری شورای فرهنگ عمومی کشور و مسولیت کمیته هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی و رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس از سوابق اجرایی ایمانی در زمینه فرهنگ و هنر است.

محمد حسین ایمانی خوشخو همچنین به تازگی از سوی محمد حسین یادگاری، رییس جهاد دانشگاهی کشور به عنوان معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کشور نیز منصوب شد.

محمد حسین ایمانی خوشخو که دارای مدرک دکتری گردشگری از دانشگاه منچستر انگلستان است، در سال‌های 70 تا 76 معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی را بر عهده ‌داشت و از سال 1382 تا اواخر سال 8138 معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

ایمانی خوشخو متولد سال 1339، دارای دیپلم ریاضی فیزیک، لیسانس ریاضی محض از دانشگاه تربیت معلم، فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی و دکترای گردشگری با گرایش تخصصی اقتصاد گردشگری از دانشگاه منچستر انگلستان است.


P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری