:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
يكشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
«مجموعه مقالات معماری و شهرسازی» منتشر می‌شود

محمدمنصور فلامکی معمار، مولف و ناشر کتاب‌های تخصصی معماری و شهرسازی از انتشار یکی از تالیفاتش با عنوان «مجموعه مقالات معماری و شهرسازی» توسط نشر فضا خبر داد.
فلامکی مدیر انتشارات و موسسه علمی فرهنگی فضا گفت: از حدود ۳۵ سال پیش تاکنون از مجموع ۸۰ مقاله من، حدود ۴۰ مقاله برای این مجموعه انتخاب شده‌اند.


فلامکی همچنین از انتشار اولین شماره دوفصل‌نامه دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «هنرسو» که خود سردبیری آن را بر عهده دارد، در هفته‌های آینده خبر داد. به‌گفته وی این دوفصل‌نامه هنری به رشته‌هایی اختصاص دارد که در دانشکده «هنر و معماری» تدریس می‌شوند.

محمدمنصور فلامکی ناشر و مولف كتاب‌هاي تخصصي معماري، مرمت و شهرسازي است. وی پس از فارغ‌التحصیلی در رشته معماری دانشگاه تهران برای ادامه تحصیل به ایتالیا سفر کرد و پس از اخذ دکترا در معماری از دانشگاه ونیز ۱۳۴۱، تخصص در شهرسازی فنی از دانشگاه میلان ۱۳۴۶ و تخصص در مرمت بناها و شهرهای تاریخی دانشگاه رم ۱۳۴۸ به ایران بازگشت و به تدریس در دانشگاه تهران پرداخت.

وي علاوه بر تدریس و مدیریت موسسه علمی فرهنگی و انتشارات فضا، دارای تالیفات متعدد در زمینه معماری، شهرسازی و مرمت از جمله: «نوسازی و بهسازی شهری»، «شکل‌گیری معماری در تجارب ایران و غرب»، «ریشه‌ها و گرایش‌های نظری معماری» و «تکنولوژی مرمت معماری» است.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری