:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
يكشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
همايش «آسيب شناسي پژوهش در عرصه هنر و معماری»

مدير پژوهش و فناوري دانشگاه هنر اسلامي تبريز گفت: نخستين همايش ملي«آسيب شناسي پژوهش در عرصه هنر و معماري » در 21 آذرماه سال‌جاري مقارن با هفته پژوهش در اين دانشگاه برگزار مي‌‌شود.


به گزارش روابط عمومي دانشگاه هنر اسلامي تبريز، مازيار آصفي امروز با بيان اين‌كه آسيب‌شناسي پژوهش در عرصه هنر و معماري به ويژه در كشور ما نكته‌اي است كه كم‌تر مورد توجه محققان و محافل علمي قرار گرفته است، افزود: بررسي و تعمق در اين امر مي‌تواند با معرفي و شناسايي آسيب‌ها، راهكارهاي ضروري را براي كاربردي‌تر كردن نتايج پژوهش در امر آموزش، توسعه و اقتصاد هنري فرا روي ما قرار دهد.
وي اظهارداشت: در اين همايش كه مخاطب آن پژوهشگران، اساتيد دانشگاه‌ها، هنرمندان و دانشجويان هستند سعي خواهد شد تا با واكاوي و بررسي تحقيقات ارائه شده اين موضوع به چالش كشيده شود كه پژوهش‌هاي رايج در عرصه هنر و معماري تا چه ميزان جوابگوي نيازها و ضرورت‌هاي علمي و هنري كشور هستند.
آصفي از تمام اساتيد، صاحب‌نظران و محققان دعوت كرد تا مقالات خود را در زمينه محورهاي اعلام شده به دبيرخانه همايش ارسال كنند.
آصفي اعلام كرد: مقالات ارسالي بايد مسئله محور بوده و در راستاي آسيب‌شناسي و ارائه راهكارهاي مناسب در راستاي بهبود و ارتقا كيفي پژوهش‌هاي هنري در كشور باشد.
بر اساس اين گزارش خلاصه مقالات و مقالات برگزيده در كتاب مجموعه مقالات همايش به چاپ خواهد رسيد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری