:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
يكشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
خیابان هنر شهر تهران در آنکارا با استقبال مواجه شد

در راستای مبادلات فرهنگی کشور ایران با ترکیه، خیابان هنر شهر تهران در جشنواره بین المللی رمضان در آنکارا برپا شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، خیابان هنر شهر تهران به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در آنکارا، با اجرای برنامه های نقالی، ابتهال خوانی، پرده خوانی شاهنامه، موسیقی الهی، تواشیح خوانی به زبان استامبولی و اجراهای چهارزبانه، خطاطی، تذهیب و نمایشگاه عکس و پوستر دعا و نیایش، رمضان در تهران و جاذبه‌های توریستی ایران، به همراه نمایش فیلم‌های رمضان ایرانی در آنکارا شکل گرفت.

خیابان هنر شهر تهران از پر مخاطب‌ترین بخش‌های جشنواره بین الممللی رمضان در ترکیه بوده است. هنرمندان ایرانی همچنین در دو شبکه تلویزیونی پر مخاطب ترکیه به نام‌های «دوست تی ‌وی و اولکه تی وی» که با بیش از ده میلیون نفر مخاطب در کشور ترکیه جزء پربیننده‌ترین شبکه‌های تلویزیونی ترکیه محسوب می‌شود، به اجرای برنامه زنده پرداختند.

شایان ذکر است از دیگر برنامه‌های این سازمان به منظور تعاملات فرهنگی با سایر کشورها، جشنواره رحمه للعالمین است که به همت فرهنگسرای ملل در فرهنگسرای خانواده، مهر و ارسباران و ملل با حضور کشورهای افغانستان، سودان، پاکستان، ترکیه و سوریه هم اکنون در حال برگزاری است.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری