:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
مهرداد جاویدی نژاد نامزد پنجمين دوره انتخابات هيأت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران

Mehrdad JavidiNejhad
مهرداد جاویدی نژاد متولد دوم فروردین 1335 و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی حالا و ملی سابق در سال 1359.
تجربیاتی که او پیش از فارغ التحصیلی ضمن همراهی با پروژه ساخت کارخانه و ریخته گری موتور که قرار بود بین شهرهای سمیرم و شهرضا با همکاری یک شرکت خارجی ساخته شود، کسب کرده و حضور در جبهه سبب شده است وقتی سال 1362 با نگاهی متفاوت و تجربه هایی ارزشمند از کار گروهی و دیدگاههای خاص از کار، هدف، محصول و نتیجه و ذهنیتی سازمان یافته وارد بازار کار حرفه ای معماری شد بتواند پروژه های بسیاری را با موفقیت به انجام برساندو از این جمله می توان به طراحی، نظارت و ساخت بیش از دو هزار واحد مسکونی در ظرف کمتر از چهار سال اشاره کرد.
جاویدی نژاد درسالهای بین 1360 تا 1365 که اولین ساختمان مرتفع بعد از انقلاب ساخته می شد (چهار ساختمان 12 طبقه با عنوان چهار برج بعد از انقلاب) از صدور پروانه تا شکل گیری این ساختمانها همکاری داشت وبهد از آن هم تا سال 1371 همچنان در پروژه های مختلف، در شرکت های مختلف کار می کرد و تجربیاتش را بکار می گرفت و نیز به آنها می افزود.
او سال 1371 با چند نفر از همکاران و دوستانش شرکتی سه وجهی را با همکاری دو شرکت ایتالیایی تاسیس کرد و کارهای بزرگی را به دست گرفت اما شرایط اقتصادی جامعه آماده نبود و او که نتوانست در شرایط ایجاد شده، برنامه ها و ایده هایش را اجرا کند، در رویکردی تازه به دانشگاه، تدریس و انجام کارهای عادی که ممکن است هر معماری در طول حیات حرفه ای اش بارها انجام دهد، روی آورد.
تجربه اندوزی ها و فعالیت در حوزه های مختلف تا امروز مهرداد جاویدی نژادی را ساخته که ریاست گروه معماری دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است، مسئول کمیته معماری دفتر تدوین آئین نامه ها و مسئولیت کمیته گزینش و رتبه بندی مهندسان معمار در وزارت مسکن و شهرسازی، مدیریت عامل دفتر مهندسان مشاور مهان مهراز و... را در چنته دارد.


Bookmark and Share

Mehrdad JavidiNejhad


پیوند مرتبط:
http://www.5th-entekhab.com/candid/detail.aspx?id=715

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری