:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
پنجمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان روز 12 مرداد برگزار می شود

به موجب ماده 10 قانون نظام مهندسی و کنترل اجرای ساختمان و آیین‌نامه اجرایی آن هر سه سال یکبار انتخابات هیأت مدیره سازمانهای نظام مهندسی برگزار می‌شود و قرار است که در تاریخ 12 مردادماه سال جاری به صورت همزمان انتخابات نظام مهندسی استانها در سراسر کشور برگزار شود.
با توجه به اصلاح آیین‌نامه اجرایی مذکور از طرف هیأت دولت و هماهنگی بعمل آمده با مسؤولین محترم وزارت مسکن و شهرسازی تعداد اعضای هیأت مدیره استان تهران از 25 نفر به 15 نفر از هفت رشته معماری، عمران، برق، مکانیک، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک تقلیل یافت.
کاندیداهای انتخابات پنجمین دوره هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی از قبیل تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران، نداشتن فساد اخلاقی و مالی، داشتن حسن شهرت اجتماعی و... دارای صلاحیت علمی و حرفه‌ای به میزان مندرج در آیین‌نامه بوده و همچنین دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه 2 یا بالاتر، و از 5 سال قبل از تاریخ اعلام داوطلبی محکومیت انتظامی درجه 3 یا بالاتر نداشته باشند.
باتوجه به نقش و اهمیت سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان در ارتقاء کیفیت ساخت‌وساز کشور از کلیه مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی که دلسوز صنف و حرفه خود هستند دعوت می شود با شرکت فعالانه در این انتخابات با آراء گسترده خود هیأت مدیره آتی را در انجام وظایف خطیر خود یاری دهند تا با پشتوانه رای قاطع مهندسین بتوانند مطالبات جامعه مهندسی را با قدرت هرچه بیشتر پیگیری نمایند.


Bookmark and Share

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری