:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
اولین کنفرانس بین المللی تکنولوژی بتن

اولین کنفرانس بین المللی تکنولوژی بتن به ميزباني کمیته مشاوران جوان شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی( قطب شمالغرب مرکز ملی مقاوم سازی ایران) و با حضور تعداد قابل توجهي از محققان، خبرگان و دست اندركاران ايراني و خارجي صنعت بتن در تاريخ هاي 15 الي 16 آبان ماه 1388 در کلانشهر تبریز برگزار خواهد گرديد كه بزرگترين مجموعه مرتبط با اين رشته را جهت ارائه نتايج آخرين تحقيقات، تبادل تجارب و اطلاعات و معرفي خدمات در كنار يكديگر قرار مي دهد.

برگزاري چنين کنفرانسی با ابعاد گسترده آن بي شك بستر مناسبي براي معرفي امـكانــات و توانمندي هاي مراکز، سازمان ها، نهادها و شركت هاي مرتبط با زمينه هاي تخصصي کنفرانس را فراهم مي سازد. به منظور بهره گيري از اين فرصت در جهت تبليغ و بازاريابي و از همه مهمتر معرفي این مراکز، سازمان ها، نهادها و شركت ها، کمیته برگزار کننده اولین کنفرانس بین المللی تکنولوژی بتن پيشنهاد مي نمايد با انتخاب يكي از گزينه هاي جدول ، این گونه مراکز، سازمان ها ، نهاد هاو یا شركت ها در زمره حاميان مالي کنفرانس قرار گرفته و از امتيازات و مزاياي آن، به شرح جدول بهره مند گردند.
علاقمندانان به مشارکت در این زمینه میتوانند جهت اعلام نظر در مورد گروه حمايت مالي مورد نظر، ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر، با دبيرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی کنفرانس
http://www.icsr.ir

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری