:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
ايميل رسيده؛ اعتراض به مسابقه طراحی سازمان نظام مهندسی اهواز

با سلام

جهت اطلاع متن نامه اعتراض به سازمان نظام مهندسی خدمتتان ارسال می شود.

با سلام

اینجانب از اعضای سازمان نظام مهندسی می باشم، که جهت قضاوت و پرسش در مورد نحوه برگزاری مسابقه طراحی سازمان نظام مهندسی اهواز شما را مرجع ذی صلاح یافتم.

چنانچه مستحضرید مسابقه ای با عنوان طراحی ساختمان سازمان نظام مهندسی اهواز برگزار گردید.

آخرین مهلت تحویل پروژه های شرکت داده شده در مسابقه در روز 16 تیر ماه بود. روز 18 تیرماه ، با مراجعه به مکان مقرر برای اعلام نتایج و برگزاری نمایشگاه با عدم آگاهی افراد ساکن و حاضر در مکان از برگزاری چنین برنامه ای مواجه شدیم! اگرچه تاکید نظام مهندسی اهواز در مراجعات حضوری و sms های مکرر تا روز 16 تیر مبتنی بر برگزاری جلسه اعلام نتایج در روز 18 تیر ماه بود. دقایقی پس از مراجعه شرکت کنندگان در ساعت 5 ، یک نفر از طرف نظام مهندسی با پارچه ای در دست سلانه سلانه آمدند، بر روی پارچه مرقوم شده بود: "به علت بدی آب و هوا جلسه برگزار نمی شود" چرا که داوران نتوانسته اند در اهواز حاضر شوند. این در حالی بود که علی رغم بدی آب و هوا در روزهای پیش از16 تیر، تمامی پروازهای تهران-اهواز از روز 16 تا 18 تیر ماه انجام شد.

برای اینجانب و سایر همکاران چهار پرسش اساسی مطرح می باشد:

1- برخورد غیر مسولانه در لغو جلسه با بهانه بدی آب و هوا. در حالی که تمامی پروازهای تهران-اهواز از روز 16 (تاریخ تحویل مدارک مسابقه) تا 18 تیر(اعلام نتایج) انجام شده بود.
2- پروژه های تحویل داده شده ، بدون حضور داوران باز شده!!! و تعدادی از همکاران از طرحهای شرکت کرده در مسابقه با ذکر نام شرکت کننده ! اطلاع داشتند، اگرچه مدارک با کد شناسایی تحویل داده شده، و نام شرکت کنندگان آشکار نبود و پروژه ها می بایست توسط داوران باز شود. (باز شدن پروژه ها و تطابق کد و نام حقیقی شرکت کنندگان زمانی که داوران به اهواز نرسیده اند!)
3- عدم ارایه رسید به شرکت کنندگان در زمان تحویل مدارک و لذا عدم بسته بودن مخزن تا زمان واقعی رسیدن داوران در آینده نامشخص!
4- برخورد غیر مسولانه در عدم اطلاع رسانی جهت کنسل شدن جلسه خواهشمند است اینجانبان را در رابطه با نحوه پیگیری و برطرف شدن شبهات راهنمایی
فرمایید.

با احترام،
تعدادی از اعضای نظام مهندسی

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری