:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
علیرضا سید جلالی، برنده مسابقه معماری موزه میراث فرهنگی آذربایجان شرقی

آخرین مرحله مسابقه معماری موزه منطقه ای و انبار امن میراث فرهنگی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی، مهندس تراب محمدی در این رابطه گفت: موزه منطقه ای آذربایجان شرقی از برنامه های مهم دولت نهم برای گسترش فرهنگ و حفظ تاریخ در منطقه است که با وجود انبار امن منطقه، شکلی ویژه نیز خواهد یافت.

وی افزود: این موزه که بهمن ماه سال گذشته و در 29 بهمن ماه ، سالروز قیام تاریخی مردم تبریز علیه رژیم ستم شاهی و توسط ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، جناب آقای مهندس مشایی کلنگ زنی گردید، قرار است در زمینی به مساحت 11000 متر مربع احداث گردد.

به گفته محمدی، به دلیل اهمیت موضوع و استفاده از نظرات و افکار مهندسان و طراحان چیره دست کشور و استان، طراحی این موزه به مسابقه گذاشته شد و پس از چندین مرحله داوری، این مسابقه طرح نهایی خود را شناخت.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: از میان 47 طرح رسیده به دبیرخانه مسابقه، 16 طرح واجد شرایط مسابقه شناخته شده و به مرحله نهایی داروی رسیدند. مرحله نهایی مسابقه نیز با حضور این گروهها و با برگزاری نمایشگاه عمومی در محل مجتمع فرهنگی و هنری تبریز برپا شد.


علیرضا سیدجلالی دانش آموخته معماری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، برنده نهایی این رقابت شناخته شده است.علیرضا سیدجلالی دانش آموخته معماری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، برنده نهایی این رقابت شناخته شده است

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری