:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
:: English Section
P اخبار
زمین برای منتقدان سینمایی در فاز یک شهر جدید پردیس؛ فرصتی برای یک رقابت معماری

شورای صنفی مسکن منتقدان و نویسندگان سینمایی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که قطعه زمینی در حدود دو هزار متر در فاز یک شهر جدید پردیس از سوی وزارت مسکن وشهرسازی (شرکت عمران شهر جدید پردیس) به این تشکل اختصاص یافت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این قطعه زمین در پی تشکیل شورای یادشده و بر اساس رایزنی‌های مستمر انجام شده در طول چند ماه گذشته به انجمن اختصاص پیدا کرده است.
بر اساس اعلام شورای صنفی مسکن، این قطعه زمین به مساحت یک هزار و 967 متر در محله چهار فاز یک شهر جدید پردیس است که مبلغ تعیین شده بابت پیش پرداخت خرید زمین باید حداکثر تا پایان روز شنبه 20 تیرماه جاری به حساب انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی واریز تا قطعیت واگذاری زمین و قرار داد فی‌مابین با مسکن و شهرسازی صورت پذیرد.
شورای صنفی مسکن منتقدان و نویسندگان سینمایی در اطلاعیه خود تصریح کرد که اعضایی که تمایل به مشارکت در پروژه واگذاری و ساخت زمین منظور را دارند می‌بایست حداکثر تا تاریخ 20 تیرماه مبلغ 50 میلیون ریال(پنج میلیون تومان) به انضمام مبلغ دو میلیون ریال (200 هزار تومان) که بیشتر برای عضویت در شورای صنفی مسکن اعلام شده بود را به شماره حساب انجمن 2/02515 نزد بانک ملت شعبه بهار جنوبی واریز و اصل فیش پرداختی را به دفتر انجمن مستقر در خانه سینما تحویل و رسید دریافت نمایند. گفتنی است در فیش پرداختی به بانک ذکر بابت شورای صنفی مسکن منتقدان و نویسندگان سینمایی الزامی است.
شایسته است که از این فرصت جهت یک اقدام مشارکتی با دعوت از معماران برای یک رقابت معماری در راستای طراحی مسکن منتقدان و نویسندگان سینمایی بهره گیرد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری