:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
برگزاری همايش فرآيند معماري و ساخت شعبه هاي هوشمند

همايش فرآيند معماري، ساخت شعبه هاي هوشمند بانك و روش هاي نوين اجرايي 10 ارديبهشت ماه در سالن همايش هاي مركز صدا و سيما برگزار خواهد شد.
در اين همايش كه با مشاركت بخش عمومي و خصوصي برگزار مي شود علاوه بر انجمن مفاخر معماري ايران، كارشناسان بانك مركزي، وزارت امور اقتصاد و دارايي، بانك هاي عمومي و خصوصي و سازمان نظام مهندسي ساختمان حضور دارند.
گسترش خدمات بانكداري الكترونيكي از مهمترين رويكردها و برنامه هاي بانك ها است كه در سطوح مختلف در دست پيگيري است و افزون بر ضرورت تامين زير ساخت هاي مناسب انفورماتيك و مخابراتي، طراحي و ساخت فضاهاي عملكردي براي ارائه خدمات الكترونيكي و آماده سازي شعب بانك براي ارائه اين خدمات نيز از اهميت خاصي برخوردار است.
با گسترش بانكداري الكترونيكي و كاهش مراجعات فيزيكي مشتريان به شعبه هاي بانك و عملكردهاي جديد شعبه ها، تغييرات عمده اي را در نوع كاركردها و خدمات قابل ارائه در شعبه ها شاهد خواهيم بود كه ضرورت تغيير و تحول در بناي بانك ها را اجتناب ناپذير مي سازد.
هدف اصلي برگزاري اين همايش ارائه تصويري از شعبه هاي بانكي در دنياي ديجيتال، تعريف هويت و نقش شعبه ها در فضاي شهري، ‌تشريح فضاها و عملكردهاي معماري عنوان شده است.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری