:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
آغاز مذاكرات دوجانبه ايران وعمان در زمينه مسكن

مذاكرات دوجانبه بين هيات كارشناسي اعزامي ازعمان و هياتي از كشورمان در زمينه ي مسكن، از شنبه 15 فروردين در محل وزارت مسكن و شهرسازي آغاز شد.

اين مذاكرات و ملاقات ها به منظور زمينه سازي براي همكاري هاي متقابل در امر سرمايه گذاري و صدور خدمات مهندسي با حضور نمايند گاني از وزارت مسكن و شهرسازي ،وزارت نيرو، وزارت صنايع ، شهرداري و بخش خصوصي كشورمان به عنوان اعضاي طرف ايراني و از سوي ديگر يك هيات كارشناسي چهار نفره از كشور عمان صورت مي گيرد.

گفتگو هاي دو طرف حول سه محور فناوري هاي نوين ساخت و ساز، استانداردسازي مصالح ساختماني و كنترل و نظارت بر ساخت و ساز و همچنين بررسي پتانسيل هاي سرمايه گذاري طرفين وامكان مبادلات فني دو كشور انجام خواهد گرفت.

گفتني است هيات عماني قرار است به منظور آشنايي با توانمندي هاي فني و تخصصي جمهوري اسلامي ايران واستفاده از تجربيات كشورمان در زمينه مسكن،به مدت يك هفته از چند پروژه ي ساختماني در تهران و همچنين شهرهاي جديد انديشه،پرديس و هشتگرد بازديد نمايند.

گفته مي شود متعاقب اين نشست و در صورت نتيجه بخش بودن مذاكرات نيز مقامات عالي دو كشور در آينده نزديك با هم ملاقات خواهند كرد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری