:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
يكشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۸
:: English Section
P اخبار
سامانه ملي كنترل و نظارت بر طرح‌هاي عمراني كشور با حضور رئیس جمهوری افتتاح‌ شد

دكتر محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهوری ظهر روز پنج‌شنبه سوم مردادماه در حاشيه ديدار چهره به چهره با مردم استان كهگيلويه و بويراحمد سيستم ملي كنترل و نظارت بر طرح‌‌ها و پروژه‌هاي عمراني كشور را رسماً راه‌اندازي كرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، رئیس جمهور به هنگام افتتاح این سامانه ، که توسط معاونت هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور راه اندازی شده بود، گفت : بحث مدیریت پروژه های عمرانی از بحثهای مهم کشور است و تنوع پروژه ها ، حجم بالای سرمایه گذاری و ضرورت دقت در هزینه ها می طلبید تا این طرح اجرایی شود.

احمدی نژاد افزود : با بهره گیری از این پروژه ها سامانه ها به روز و قابل کنترل می شوند که خوشبختانه امروز با تلاش دست اندرکاران وزارت کشور این سامانه به بهره برداری رسید.

وی همچنین از مسئولان این سامانه خواست تا این سامانه را در دسترس مردم قرار دهند.

رئیس جمهور گفت : ما برای اصلاح کارها نیازمند نظارت مستمر مردم هستیم.

احمدی نژاد در ادامه افزود : با اجرای این سامانه می توانیم طرحها و پروژه ها را به روز مورد بررسی قرار دهیم. متاسفانه در حال حاضر یک کار در دو محل و با دو قیمت انجام می شود اما با این سامانه می توانیم هم آن پروژه ها را مورد بررسی قرار دهیم و هم اینکه مردم بر کارها نظارت داشته باشند.

با عملياتي شدن و استقرار اين سامانه در وزارت كشور، معاونت امور عمراني استانداري هاي سراسر كشور موظف شدند كه با همكاري فرمانداري‌ها، بخشداري‌ها و كليه دستگاه‌هاي اجرايي استان نسبت به جمع‌آوري و ورود اطلاعات پيشرفت فيزيكي و ريالي پروژه‌ها اقدام نمايند.

اين سامانه براي تمام نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، وزرا و رؤساي سازمان‌ها كد دسترسي ايجاد شده و در اختيار آنها قرار مي‌گيرد كه مي‌توانند با مراجعه به آدرس www.modiriat.Iranomran.ir و با وارد نمودن كد كاربري و رمز عبور صفحه مربوط به خود را ملاحظه نمايند.

در اين صفحه امكان دسترسي به مشخصات كليه طرح‌ها و پروژه‌هاي عمراني كشور و همچنين امكان تبادل پيام با كليه كاربران سيستم فراهم شده است .


P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری