:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
يكشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
نمایشگاه املاک 2008 امارات


نمایشگاه بین المللی املاک در چهارمین دوره خود در فوریه 2008 از حد انتظار فراتر خواهد رفت

به گزارش Alineah، طبق اظهارات مسئولین "نمایشگاه ها و بازاریابی استراتژیک" که نمایشگاه بین المللی املاک 2008، بزرگترین نمایشگاه املاک تبادلی منطقه را برگزار می کنند، این برنامه در چهارمین دوره شاهد حضور بالای شرکت کنندگان خواهد بود. هدف از این برنامه که از تاریخ 17 تا 19 فوریه 2008 در مرکز بین المللی نمایشگاه های دبی (DIEC) برپا می شود تحکیم موقعیت نمایشگاه املاک است. تاکنون مجموعه های مطرح بین المللی و منطقه ای حدود بیست درصد از فضای نمایشگاه را رزرو کرده اند، و انتظار می رود طی ماه های آینده شرکت کنندگان بیشتری حضور خود را تایید کنند.

برگزار کنندگان نمایشگاه همچنین اعلام کردند نمایشگاه 2008 در سالن های 1، 2، 3 و 4 با مساحتی برابر با 17300 مترمربع برگزار خواهد شد. رشد قابل توجه نمایشگاه 2008 بخاطر موفقیت چشمگیر برنامه سال 2007 است که بیشتر شرکت کنندگان را تشویق کرد در نمایشگاه سال بعد حضور پررنگ تری داشته باشند.

دواود الشزاوی مدیر اجرایی نمایشگاه ها و بازاریابی استراتژیک گفت: "موفقیت عظیم نمایشگاه قبلی توجه مهره های مهم بازارهای املاک و مسکن سراسر جهان را جلب کرد، و ما تا این تاریخ شاهد رزرو 20 درصد از فضای نمایشگاه هستیم. و با توجه به اینکه هنوز هشت ماه دیگر به برگزاری نمایشگاه مانده، انتظار می رود در ماه های آینده شرکت کنندگان بیشتری حضور خود را تایید کنند. و مطمئن هستیم که نمایشگاه 2008 از نظر میزان شرکت کننده، بازدید کنندگان و میزان فروش از دوره های قبلی پیشی خواهد گرفت."
نمایشگاه بین المللی املاک 2007 که مورد توجه شرکت های ساختمانی منطقه و بین المللی قرار گرفت پس از سه روز و با انجام معاملات میلیارد درهمی و 170 میلیون دلار سود برای شرکت کنندگان بین المللی پایان یافت. در این نمایشگاه پروژه های املاک شرکت های ساختمانی منطقه و بین المللی بیش از 70 کشور جهان ارائه شد و حدود 19 هزار بازدید کننده داشت.

الشزاوی اضافه کرد: نمایشگاه سال گذشته با نظر مثبت شرکت های ساختمانی حاضر در آن و انجام معاملات میلیونی به پایان رسید. بیشتر شرکت کنندگان نمایشگاه 2007 حتی پیش از پایان نمایشگاه حضور خود در دوره بعد را تایید کردند. از آنجا که نمایشگاه نظر شرکت های ساختمانی عمده و سرمایه گذارهای جهانی را به خود جلب کرده است، ما آماده ایم برای برآوردن انتظارات شمار روز افزون بازدید کننده ها و شرکت کنندگان تغییرات و اصلاحات تازه ای انجام دهیم.
در نمایشگاه 2008 بهترین پروژه های ساختمانی از سرتاسر جهان ـ پروژه های تجاری، مجموعه های مسکونی با تراکم بالا یا کم، مراکز تفریحی و خرید، اقامتگاه ها و هتل های سطح بالا ـ ارائه خواهد شد. بزرگترین نمایشگاه املاک در ناحیه همچنین یک مرکز قدرتمند تبادل اطلاعات است که مهره های مطرح بازارهای املاک ناحیه، منطقه و بین المللی به همراه صنایع مربوطه و سرمایه گذارها را به خود جلب می کند.
درباره نمایشگاه بین المللی املاک 2008
نمایشگاه بین المللی املاک در حقیقت نمایشگاه تجاری و همگانی جامعی برای بازارهای املاک منطقه ای و جهانی است. این نمایشگاه که توسط مجموعه نمایشگاه ها و بازاریابی استراتژیک برگزار می شود، شرکت کنندگان منطقه ای و بین المللی، شرکت های ساختمانی، سرمایه گذاران، آژانس ها و مشاورین مسکن، طراحان و دیگر افراد حاضر در صنعت مسکن در امارات، خاورمیانه و بازارهای املاک سراسر جهان را گرد هم می آورد. نمایشگاه سال گذشته، با انجام معاملات میلیارد درهمی طی سه روز برگزاری نمایشگاه، بیش از 18764 بازدید کننده از 70 کشور جهان ـ که حدود 60 درصد اعضای این صنف بودند ـ به موفقیت چشمگیری دست یافت.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری