:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
يكشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
آغاز پروژه 1.4 میلیارد دلاری جزیره RAK

با رشد اقتصادی قابل توجه Ras Al Khaimah، شرکت های ساختمان سازی محلی آماده آغاز ساخت و فروش پروژه 1.4 میلیارد دلاری مجمع الجزایر سریا (Saraya) در امارات متحده عربی می شوند.

به گزارش AMEInfo، مجمع الجزایر سریا یک پروژه مسکونی و توریستی بوده، و قرار است مقصد دوم مالکیت مسکن برای شهروندان کشورهای ناحیه خلیج باشد. این پروژه همچنین فرصت سرمایه گذاری برای نهادها و موسسات بین المللی، مالی و املاک می باشد.

این پروژه شامل چهار جزیره است که از طریق چندین جاده و پل به هم مرتبط می باشند. این جزیره ها به ترتیب Al-Boum، Al-Marsa, Al-Sahab و Al-Wahat نام دارند. هر جزیره یک نوع اقامتگاه و کاربرد زمینی خواهد داشت. جزیره مرکزی یعنی المرصا با تسهیلات فرهنگی، یک هتل پنج ستاره، اسکله و آپارتمان هایی رو به دریا بخش مرکزی این پروژه است.

جزیره Al Boum با دو هتل، ویلاهای مبله، پارک تفریحی آبی، مرکز ورزشی، آسمان نما، موسسه دریانوردی ابن مجید و خانه های ییلاقی Mangrove اقامتگاهی برای تعطیلات و اوقات فراغت خانواده ها خواهد بود.

جزیره السحاب که در شمال جزیره المرصا واقع شده است منحصرا به یک مجتمع اقامتگاهی و آب گرم تخصیص یافته، در حالیکه جزیره الوهات جزیره مسکونی با ویلاهای مجلل می باشد.

پارتنرهای اصلی این پروژه دفتر توسعه و سرمایه گذاری حکومت Ras Al Khaimah، Saraya Holdings، بانک عرب و املاک سریا و صندوق مالی منا (MENA) هستند.

انتظار می رود ساخت و فروش این پروژه تا پایان امسال آغاز شده، و پروژه تا 2010 تکمیل شود. این پروژه مساحتی در حدود 1.1 میلیون متر مربع را در بر گرفته که 60% آن ساخته شده و 40% به سواحل، نواحی عمومی و فعالیت های فضای باز اختصاص خواهد یافت.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری