:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
يكشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
انصراف استاد شاخص معماری مساجد از ادامه تدریس در دانشگاه آزاد تبریز

دکتر غلامحسین حمزه مصطفوی، معمار و مدرس حوزه و دانشگاه در عرصه طراحی مسجدشواهد حکایت از استعفای دکتر غلامحسین حمزه مصطفوی، معمار و مدرس حوزه و دانشگاه در عرصه طراحی مسجد، از ادامه تدریس در دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تبریز دارد؛ استاد مصطفوی یکی از شخص‌ترین چهره‌های عرصه پژوهش و طراحی مساجد در ایران و جهان است که بیش از ۱۰ سال است ضمن پژوهش در این حوزه به تدریس آن در قالب دروس تخصصی معماری می‌پردازد.
دکتر غلامحسین حمزه مصطفوی، که درجه دکترای پژوهشی خود را از دانشگاه ونیز ایتالیا اخذ نموده در حال حاظر در کسوت ناظر و مشاور در زمینه پژوهش‌های مرتبط با معماری مساجد حضور داشته و کتابی را نیز در این عرصه در دست چاپ دارد.
بنا به گزارش خبرنگار آرونا، دکتر مصطفوی بنا به دلایلی تصمیم به اتمام همکاری بیش از ۱۰ ساله خود با دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گرفته و این موضوع را به مدیریت این دانشکده نیز اعلام کرده ‌است؛ دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تبریز تنها دانشکده‌ معماری در کشور بود که با ابتکار استاد مصطفوی به طور ثابت و در طی قریب ۱۰ سال گذشته، یکی از دروس طراحی معماری خود را به طراحی و پژوهش مسجد اختصاص داده بود. از دلایل این استعفا خبر روشنی در دست نیست.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری