:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱ بهمن ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
تاسیس و آغاز مرحله اول عضوگیری مرکز تحقیقات معماری و شهرسازی ایران

مرکز تحقیقات معماری و شهرسازی ایران با حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به عنوان اولین تشکل مردمی حامی فعالیت‌های تحقیقاتی و ‍پژوهشی معماری و شهرسازی با اهداف ذیل تاسیس شد:
ـ فعالیت در جهت اعتلای فرهنگ عمومی معماری و شهرسازی از طریق اطلاع رسانی، انتشار جزوات، برگزاری گرد‌همایی ها و نمایشگاه‌ها، سخنرانی و سفرهای پژوهشی برای اعضا و علاقه‌مندان در جایگاه عمومی و تخصصی.
ـ سعی در ایجاد بستر مناسب جهت حمایت از‌ طرح‌ها و برنامه های پیشرو و کاربردی در حوزه‌های معماری و شهرسازی و رشته‌های مرتبط.
ـ تلاش در جهت ارتقا فرهنگ نقد معماری و شهرسازی از طریق ارتباط با مراجع مدیریتی و تخصصی از یک سو و فعالان و پژوهشگران حوژه‌های مرتبط و نهایتا عموم مردم از سوی دیگر.
ـ ایجاد بستر مناسب جهت ترویج آموزش مقولات مرتبط با حوزه معماری و شهرسازی در جایگاه عمومی و تخصصی.

فراخوان عمومی جهت عضوگیری مرجله اول:
علاقه‌مندان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان معماری و شهرسازی و رشته‌های مرتبط جهت عضویت و تشکیل کارگروه‌ها و بهره‌گیری از خدمات مرکز، می‌توانند حداکثر تا ۱۵ مهرماه جاری با شماره تلفن ۰۹۳۵۳۴۸۰۹۰۱ تماس، یا با تکمیل فرم ذیل اطلاعات اولیه عضویت را به واحد عضوگیری ارسال دارند؛ متعاقبا ضمن بررسی سوابق، اساسنامه به همراه فرم عضویت و لیست مدارک مورد نیاز به آدرس متقاضیان ارسال خواهد شد.ثبت نام اینترنتی
نام و نام خانوادگی متقاضی
پست
الکترونيکی

به ترتیب: خلاصه سوابق تحصیلی و تخصصی+آدرس دقیق پستی+شماره تماس
P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری