:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
اولین جلسه از سلسله جلسات هم‌اندیشی معماری مرکز تحقیقات معماری ایران برگزار شد

دیروز چهارشنبه ۳۰ آبانماه، آمفی تئاتر فرهنگسرای دانشجو واقع در پارک شفق میزبان اولین جلسه از سلسله جلسات هم‌اندیشی معماری مرکز تحقیقات معماری ایران بود.
در این جلسه که با عنوان معماری معرفی نمونه‌هایی از معماری اینتراکتیو برگزار می‌شد، احسان رونق، محسن قنبری و امیرمسعود نفیسی، اعضای یک گروه سه نفره تحقیقاتی/دانشجویی از دانشکده معماری دانشگاه سوره تهران، به بررسی موضوع معماری تعاملی با ارائه نمونه‌هایی عملی پرداختند.
یکی از مسولان مرکز تحقیقات معماری ایران در گفتگو با خبرنگار آرونا، هدف اصلی این مرکز را حمایت از اندیشه جوان معماری ایران در راستای پرکردن خلا موجود پژوهشی در این عرصه شمرده و مخاطب عام را برای این مرکز بسیار مهم دانست؛ در حالیکه استقبال علاقه‌مندان، دانشجویان و علی‌الخصوص اهالی محلی منطقه یوسف‌آباد از این جلسه بی‌سابقه بود، به نظر می‌رسد در اولین قدم، مرکز تحقیقات معماری ایران بسیار موفق عمل کرده‌است.
بخش پایانی جلسه دیروز نیز به فیلمی مستند از زندگی و آثار استاد میرمیران اختصاص داشت که حاصل تلاش گروه دانشجویی/پژوهشی قندی/محقق (هر دو از دانشجویان دانشکده معماری سوره تهران) بود.
مرکز تحقیقات معماری ایران، در قدم بعدی آماده انعکاس تمامی فعالیت‌های پژوهشی گروه‌های جوان در حوزه معماری و شهرسازی است.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری