:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
:: English Section
P اخبار
مالزيايي‌ها و خانه‌سازی در پرند

مديرعامل شهرهاي جديد از آغاز احداث 1100 واحد مسكوني از سوي سرمايه‌گذار خارجي در پرند خبر داد و گفت: سرمايه‌گذاران مالزيايي در مرحله اول قرار است 1100 واحد مسكوني را تا يك سال ديگر تحويل دهند.
مهدي ذاكرالحسيني در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس اظهار كرد: سرمايه‌گذار مالزي قرار است در مرحله اول 7هزار واحد مسكوني در پرند احداث كند كه در حال حاضر 1100 واحد آن آغاز شده است، بنابراين قرار است در حداكثر هر سه ماه يكبار هزار واحد مسكوني آغاز و در طول يك سال كار به پايان برسد.
وي افزود: در بازديدي كه در دهه فجر قرار است از اين پروژه صورت گيرد، سقف هشتم ساختمان‌هايي كه در حال احداث است به پايان خواهد رسيد.
قيمت‌ها پايين‌تر از قيمت بازار
وي تاكيد كرد: براي ساخت واحدهاي مسكوني سرمايه‌گذاري مالزي تضمين قيمتي شده است كه البته قيمت‌هاي اين پروژه‌ها از قيمت بازار كمتر است. ذاكرالحسيني ادامه داد: چنانچه واحدهاي مسكوني احداث شده از سوي اين سرمايه‌گذار خارجي به فروش نرسد، وزارت مسكن و شهرسازي تعهد كرده كه اين واحدها را خريداري كند. معاون وزير مسكن و شهرسازي گفت: در اين پروژه زمين از سوي وزارت مسكن و شهرسازي در اختيار سرمايه‌گذار قرار گرفته است و ساخت تمام تاسيسات مورد نياز و روبنايي بر عهده سرمايه‌گذار مالزيايي است.
ذاكرالحسيني خاطرنشان كرد: بحث حضور شركت‌هاي خارجي و داخلي براي سرمايه‌گذاري در شهرهاي جديد همواره مدنظر بوده است، بنابراين امسال قرار است به تعداد 50هزار واحد مسكوني در شهرهاي جديد سرمايه‌گذاري خارجي و داخلي صورت گيرد.
وي ادامه داد: تاكنون از كشورهاي ايتاليا، امارات و لبنان براي سرمايه‌گذاري در شهرهاي جديد اعلام آمادگي شده است كه هنوز به امضاي قرارداد منجر نشده است

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری