:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱ بهمن ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
برنامه نظرسنجی اولین مسابقه وبلاگ‌های معماری در حال تکمیل است

مدیر پایگاه آیگاه و دبیر فنی اولین مسابقه وبلاگ‌معماری در گفتگو با خبرنگار آرونا گفت: «...برنامه نظرسنجی اولین مسابقه وبلاگ‌های معماری در حال تکمیل است؛ می‌توانستیم از برنامه‌های موجود در بازار استفاده کنیم و یا اینکه برنامه‌ ساده‌ای توسط خود آیگاه تهیه شود ولی ترجیح دادیم ماجرا حرفه‌ای باشد و از دو برنامه‌نویس مجرب در این حوزه دعوت به همکاری کردیم تا برنامه‌ای تولید شود که احتمال خطا به حد‌اقل برسد...».
وی در مورد صحت رای‌گیری ها گفت:«در مذاکراتی که با آقای علی قاسم‌زاده مدیر برنامه‌نویسی مسابقه‌داشته‌ایم، ایشان در مورد امنیت کامل رای‌گیری و عدم احتمال بروز هر نوع مشکل ساختاری چه در محتوای نظرسنجی و چه در سایر موارد فنی متعهد شده‌اند و عوامل برگزارکننده هم نظارت جامع در تمام مراحل خواهند داشت...».
ایمان بستامی که خود وبلاگ‌نویس معماری است با تاکید بر استقبال وبلاگ‌نویسان از این مسابقه گفت:«با وجودی که هنوز حدود ۱ ماه از زمان ثبت‌نام باقی مانده استقبال عالی بوده و حتی وبلاگ‌های مرتبط هم مثل وبلگ‌های رشته عمران، نقشه‌برداری و... ثبت‌نام کرده‌اند که مشغول رایزنی با هیات نظارت هستیم که برخوردمان با آنها چه باشد...».
آرشیتکت بستامی در ادامه به احتمال گسترش این رقابت اشاره کرد:«استقبال از طرف شرکت‌کنندگان و نیز اسپانسرهای جدید ما را به این فکر انداخته که موضوع مسابقه وبلاگ معماری با یک همایش در همین رابطه تلفیق شود که به زودی به نتیجه خواهیم رسید...».
اولین مسابقه جهت انتخاب محبوب ترین وبلاگ تخصصی معماری از دیدگاه بازدیدکنندگان به ابتگار تارنگار آیگاه و با حمایت نشریات تخصص «ساختمان و کامپیوتر»، «راه و ساختمان» و «نقش نو» همچنین مهندسان مشاور توان و پایگاه اطلاع‌رسانی آرونا اقدام برگزار می‌شود.

پیوندهای مرتبط:
● فراخوان شرکت در مسابقه وبلاگ های معماری
http://www.aygah.com

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری