:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
سه شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸
:: English Section
P اخبار
یک دانشجوی ایرانی، برنده جایزه web for the future

فراز سلیمانی، دانشجوی کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه آزاد اسلامی مشهدحضور دانشجویان معماری ایران در ده ها سمینار و کنفرانس تخصصی و ارائه مقاله در کنار انتخاب آنها به عنوان نفرات برگزیده در چندین مسابقه نظری بین‌المللی ماه‌های اخیر چه بسا موید جهشی نرم‌افزاری بین این قشر از دانشجویان و اهمیت یافتن مباحث نظری بین آنها باشد، چه این امر به صورت ریشه‌ای موجبات هویت یابی مجدد معماری ایران و تعامل آن را با معماری پیشرو جهانی فراهم خواهد ساخت.
در این بین فراز سلیمانی، دانشجوی کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، یکی از پر افتخارترین دانشجویان معماری کشور در حوزه تئوری معماری است؛ این روزها البته روزهایی بسیار شیرین برای فراز است.
نتایج منتشر شده از جانب سایت web for the future یا «وب برای آینده» اینبار فراز سلیمانی را برنده جایزه اول بخش «وب برای توسعه ارتباط بین افراد» معرفی می‌کند. این قام که برای ارائه پروژه «E-t shirt» به سلیمانی اختصاص یافته است در کنار جایزه نقدی این فرصت را به برنده‌اش می‌دهد که به مدت 3 ماه در دوره‌ای که توسط موسسه o-one (برگزار کننده رقابت) شرکت کند. این جایزه به زودی طی مراسمی رسمی به برندگان اعطا خواهد شد.
پیوند مرتبط:
http://www.faraz.info
http://www.webforthefuture.net/home_eng.html

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری