:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
سه شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸
:: English Section
P اخبار
نمایندگان دانشگاه سوره در دانشگاه فدریک دوم ناپل ایتالیا

Almara Melkomian آلمارا ملکمیانقرار است با توافقات اولیه انجام شده بین مسئولین دانشگاه سوره و و دانشگاه فدریک دوم ناپل ایتالیا و سفر ریاست دانشگاه سوره دکتر سلیمی و رئیس روابط بین الملل دانشگاه جناب دکتر اصانلو و جمعی از اساتید و دانشجویان به شهر ناپل تفاهم نامه ای بین دو دانشگاه تنظیم شود که پیرو آن همکاری های گسترده ای در زمینه تحقیقات، تبادل استاد و تبادل دانشجو بین طرفین صورت گیرد.
دکتر حسن اصانلو
به گزارش پورتال معماران, پروفسور بندتو گراوانیولو رئیس دانشکده معماری دانشگاه فدریک دوم پیش از این با ارسال نامه ای به دكتر سيد جواد سليمي و دكتر حسن اصانلو ضمن اظهار علاقه برای همکاری با دانشگاه سوره اعلام کرده بود: «شوراي آموزشي و تخصصي گروه معماري طبق پيشنهاد رياست محترم دانشگاه جناب آقاي پروفسور گوئيدو تروبتا با كمال مسرت اعلام مي دارد كه حاضر به همكاري بين دانشكده معماري ناپل و دانشكده معماري سوره مي باشد. به همين منظور ما منتظر شما مي باشيم تا ملاقاتي را با شما در ناپل داشته باشيم...».
دکتر اصانلو که حرکت فوق به همت وی صورت می پذیرد در مصاحبه با خبرنگار معماران ضمن اعلام خبر فوق افزود: دانشگاه فدریک دوم ناپل یکی از معتبرترین دانشگاه های ایتالیاست و بعد از این دانشجویان دانشگاه سوره این امکان را خواهند داشت که بدون نیاز به شرکت در کنکور ورودی ،به تحصیل در این دانشگاه بپردازند.
به گفته دکتر اصانلو به زودی مراودات مشابهی نیز بین دانشگاه سوره و دانشگاه Sapienza رم صورت خواهد گرفت.
هم اکنون تیم دانشگاه سوره در ایتالیا هستند.


P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری