:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
سخنرانی یحیی فیوضی در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

Yahya Fiouziانجمن علمی دانشجویان معماری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، در ادامه سلسله سخنرانی‌های برگزار شده با شرکت معماران شناخته شده این بار از یحیی فیوضی دعوت بعمل آورده‌ است تا در جلسه‌ای که ساعت 12 روز پنجشنبه مورخه 18/3/85 برگزار خواهد شد، شرکت کند.
فیوضی که شاخص‌ترین اثر سال‌های اخیر وی سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران است (که معماری آن برداشتی از طرحی بود که در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی با هدفی دیگر ارائه شده‌بود)، به اعتقاد کارشناسان بسیار از روز‌های اوج خود فاصله دارد؛ وی زمانی در دفاتری در ایالات متحده به معماری اشتغال داشته و هم اکنون نیز هر از چندگاهی به معماری می‌پردازد. آثار وی سال گذشته نیز در جلسه‌ای که توسط جامعه مهندسان معمار ایران برگزار شد مورد نقد قرار گرفت؛ آنچه موجبات شگفت‌زدگی و اعتراض حضار را در آن زمان فراهم کرد، این بود که فیوضی به طرزی باورنکردنی، در آن جلسه به تمسخر معماری روز دنیا از جمله آثار ظه حدید و فرنک گری پرداخت.
پیش از این نیز از اعضای فعال انجمن علمی دانشجویان معماری آزاد تبریز از معماران شاخصی همچون آرمین محسن دانشگر، ایرج کلانتری، وحید قبادیان و... با محوریت موضوعی مختلف در باب معماری و کارهای خود مدعوین، دعوت بعمل آورده بودند؛ قرار است در جلسه ذکر شده، فیوضی به شرح فعالیت‌های کاری خود بپردازد.
حضور علاقمندان در این جلسه آزد است.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری