:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
معماری آینده‌گرای ایرانی اینبار در تبریز

دكتر آرمين محسن دانشگردكتر آرمين محسن دانشگر فارغ التحصيل دانشكده معماري وين – اتريش و داراي مدرك دكتراي معماري و مدرس فعلي دانشكده معماري وين و استاد مهمان در دانشكده هاي لندن، نيويورك و هنگ و كنگ، بعد از چند حضور موفق در ایران و شروع به طراحی چند پروژه و نیز سخنرانی هایی که معمولا با استقبال جوانان مواجه شد، به زودی در سفری به تبریز از دانشکده‌های معماری این شهر و چند پروژه دیدار خواهد کرد؛ انتظار می‌رود وی در این سفر با چند مقام ارشد در حوزه مدیریت شهری نیز دیدار کرده و در مورد معماری و شهرسازی آینده تبریز به رایزنی بپردازد.
دانشگر که مبدع نظرات جدید و مورد توجه در عرصه جهانی معماری سایبر است، معتقد است می‌توان به تلفیقی از معماری ایران و فناوری روز در عرصه نظریه‌پردازی معمارانه دست یافت و بدین طریق اندیشه ایرانی را دارای مختصات جهانی کرد.
انتظار می‌رود مدیریت شهری جدید و نیز مدیران آموزشی تبریز نیز حضور این معمار نو‌اندیش را غنیمت شمرده و بستری مناسب جهت تبادل آرا و انتقال تجربه را برای دانشگر فراهم سازند. قرار است زمان دقیق این ملاقات متعاقبا از جانب بخش روابط عمومی دفتر دانشگر در وین اعلام گردد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری