:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
نمایشگاه های خانه هوشمند

Farzaneh Hadafi فرزانه هدفی2-5 مارس 2006، NEC برمینگهام
22-24 سپتامبر 2006،ExCel لندن

هر روز به تعداد افرادی که به کاربرد خانه های هوشمند، نه تنها به عنوان یک واقعیت قابل خرید بلکه به عنوان یک ضرورت و روش زندگی پی می برند، افزوده می‌شود. نمایشگاه Smart Home Show تنها نمایشگاه انگلیس است که آخرین دستاوردها در کلیه زمینه‌های مربوط به تکنولوژی خانه هوشمند را بصورت اختصاصی گرد هم آورده و در نمایشگاهی با همین عنوان برای دید عموم به معرض نمایش گذاشته‌است.
نمایشگاه Smart Home Show تنها نمایشگاه انگلیس است که آخرین دستاوردها در کلیه زمینه‌های مربوط به تکنولوژی خانه هوشمند را بصورت اختصاصی گرد هم آورده
بازدیدکنندگان نمایشگاه قادر خواهند بود از میان محصولات مختلف بهترین گزینه ها و راهکارهای تکنولوژی هوشمند را دیده و با هم مقایسه کنند.... «اگر می‌خواهید به سبک زندگی دلخواهتان دست یابید، به این نمایشگاه سر بزنید تا آخرین محصولات و دستاوردهای قابل تصور در زمینه هوشمندسازی منزلتان را (همچون: کار با شبکه home networking، اتوماسیون خانه، تفریحات خانگی multi-room entertainment، سیستم نصب custom installation، سیستم های ارتباطی و امنیتی communication and security systems، نورپردازی و گرمایش هوشمند intelligent heating and lighting و غیره) مشاهده نمایید.».

در کنار نمایش محصولات بیش از 40 شرکت فعال در زمینه هوشمندسازی بناهای مسکونی، سمینار و جلسات آزادی نیز توسط متخصصین در این امر نیز برگزار خواهد گردید که به سوالات علاقمندان پاسخگو خواهند بود.

این نمایشگاه در دو زمان مختلف در برمینگهام و لندن برگزار خواهد گردید.
علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به وب سایت زیر مراجعه نمایند:
http://www.smarthomeshow.co.uk

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری