:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
جلسه نقد معماري

علی کرمانیان که یک دفتر خصوصی معماری را در تهران اداره می‌کند، عمده شهرتش را مدیون مدیریت مسابقه بزرگ معماری آتی‌سنتر است که حدود یک‌ سال پیش برگزار شد پنج شنبه سی و یکم ماه جاري، جامعه مهندسين معمار ايران، دوازدهمین جلسه از سلسله جلسات نقد معماري امروز ايران را كه اين بار به معرفي و نقد آثار معمار زير 40 سال اختصاص دارد، با برنامه معرفي آثار علی کرمانیان برگزار خواهد كرد.
علی کرمانیان که یک دفتر خصوصی معماری را در تهران اداره می‌کند، عمده شهرتش را مدیون مدیریت مسابقه بزرگ معماری آتی‌سنتر است که حدود یک‌ سال پیش برگزار شد؛ وی یک مسکونی ساز است که توانسته با ارتباط گیری مناسب با کارفرما های بخش خصوصی علی‌الخصوص در یک دهه اخیر آثاری حائز توجه را در این حوزه خلق کند.
کرمانیان معماری را در انگلستان آموخته و مدت کوتاهی نیز سابقه تدریس و مدیریت آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران در چنته دارد. به نظر می‌رسد در آستانه دهه چهلم زندگی، کرمانیان در جستجوی روش‌هایی نو در معماری خویش است تا ضامن بقای حرفه‌ای در جایگاه یک معمار مولف باشد، شرکت گسترده در مسابقات معماری، شرکت در فعالیت‌های جمعی معماری و تالیف و ترجمه چند مقاله در یکی دو سال اخیر موید این ماجرا است.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری