:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
دوشنبه، ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
:: English Section
P اخبار
هشتمين همايش سالانه موسسه بين‌المللي بتن‌

هشتمين همايش سالانه موسسه بين‌المللي بتن (ACI) با موضوع بتن‌هاي آماده و زلزله روزهاي پنجم و ششم مهرماه سال جاري در تهران برگزار مي‌شود.
اين همايش كه با همكاري سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور، وزارتخانه‌هاي مسكن و شهرسازي، نفت، جهاد كشاورزي، صنايع و معادن، كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي و بنياد مسكن انقلاب اسلامي برگزار خواهد شد در واقع موقعيت مناسبي است براي ارتباط بيشتر بين دست‌‌اندركاران صنعت بتن، توزيع همگون اطلاعات لازم براي توليد بهينه بتن‌هاي آماده، تشويش به توسعه كاربرد بتن‌هاي آماده به‌خصوص در سازه‌هاي شهري، كاهش آسيب‌پذيري سازه‌‌اي بتني و افزايش ايمني اقتصادي و انساني و ارايه پيشنهاد راهكار توسعه كمي و كيفي صنعت بتن.
موسسه بين‌المللي بتن شاخه ايران به عنوان يك اجتماع با تفكر جهاني و معتقد به عملكرد منطقه‌اي و اعتقاد بر خرد جمعي و ديدگاه تمامي‌نگري اقدام به برگزاري اين همايش كرده تا زمينه‌هايي را براي توليد علم و گسترش نوآوري و خلاقيت فراهم كند.
ضمنا در اين همايش شركت‌كنندگان داخلي و خارجي در خصوص بتن آماده، روش‌هاي توليد و چگونگي استفاده از آن در بخش ساختمان سخنراني خواهند كرد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری